Chilijczyk priorytetem Liverpoolu?

4 lata temu Chilijczyk priorytetem Liverpoolu?

Arturo Vidal jest ponoć priorytetem transferowym dla Liverpoolu. "The Reds" staną latem przed niełatwym zadaniem, jakim będzie zastąpienie Stevena Gerrarda. Choć dotychczas kandydatów do tej roli wymieniano wielu, pomocnik Juventusu ma być dla dzi

"The Reds" staną latem przed niełatwym zadaniem, jakim będzie zastąpienie Stevena Gerrarda. Choć dotychczas kandydatów do tej roli wymieniano wielu, pomocnik Juventusu ma być dla działaczy z Anfield tak cenny, że nie zamierzają na nim oszczędzać.

27-latek w przeszłości był już łączony z przenosinami do Premier League, jednak wtedy zabiegał o niego Manchester United. Zwłaszcza w okresie, gdy zespół z Old Trafford prowadził David Moyes. Turyńczycy odrzucali wówczas wszelkie próby negocjacji, nie godząc się na sprzedaż reprezentanta Chile.

Według "La Gazzetta dello Sport" teraz sytuacja jest nieco inna. "Stara Dama" zabiega bowiem od Radję Nainggolana, który z powodzeniem mógłby zastąpić Vidala. Gdyby jednak sprowadzenie Belga okazało się niemożliwe wskutek trudnych rozmów z Romą i Cagliari, które dzielą między sobą prawa do karty zawodniczej piłkarza, ma także inne opcję. Są nimi Axel Witsel oraz Ramires. 

Ruchy Juventusu na rynku transferowym wskazują zatem, że w klubie liczą się z odejściem któregoś z pomocników. Niemożliwe wydaje się natomiast, by Turyn opuścili w tym samym czasie zarówno Vidal, jak i Paul Pogba. Włoski dziennik przekonuje jednak, że Francuz, mimo wielkich ofert, zostanie jeszcze na rok w ekipie mistrza Włoch.


ŹRÓDŁO
La Gazzetta Dello Sport
TAGI: Arturo Erasmo Vidal Pardo Juventus FC Liverpool FC Anglia Włochy Chile
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.