Kolejna oferta za Dybalę! Pokrzyżuje plany Juventusu?

4 lata temu Kolejna oferta za Dybalę! Pokrzyżuje plany Juventusu?
fot. US Palermo

Inter w dalszym ciągu walczy o Paulo Dybalę.

Choć mogło się wydawać, że transfer Argentyńczyka do Turynu to tylko kwestia czasu, wcale nie musi do niego dojść. Inter podjął bowiem kolejną próbę i zaproponował Palermo 34 miliony euro, czyli kwotę zbliżoną do tej zaoferowanej przez Juventus, a zaakceptowanej przez działaczy sycylijskiego klubu.

Jeszcze wczoraj trener zespołu Giuseppe Iachini przekonywał, że 21-latek jest już praktycznie piłkarzem "Starej Damy", dlatego między innymi nie pojawił się na boisku w spotkaniu z Cagliari. W podobnym tonie wypowiadał się wcześniej prezes Maurizio Zamparini. 

Inter chce wrócić na szczyt i wie, że bez poważnych wzmocnień nie będzie to możliwe. O Dybalę zabiega od dawna, zresztą już wcześniej składał ofertę - 25 milionów plus pięć kolejnych zapisanych w bonusach. Mimo że teraz teoretycznie spełnił oczekiwania finansowe Palermo, może jednak nie podjąć negocjacji z piłkarzem.

Zamparini poinformował bowiem działaczy z Turynu, że zamierza przestrzegać wcześniejszych ustaleń. Obie strony osiągnęły porozumienie, a 21-letni napastnik uzgodnił już ze "Starą Damą" warunki indywidualnej umowy. Jedyne czego brakuje do sfinalizowania transakcji, to właściwe podpisów na wszystkich wymaganych dokumentach. Mimo to Inter nie zamierza odpuszczać i pojawiają się informację, że powyższa oferta nie jest ostatnim słowem mediolańczyków.


ŹRÓDŁO
Di Marzio
TAGI: Paulo Bruno Dybala Argentyna Włochy US Palermo Inter Mediolan Juventus FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.