Oficjalnie: Emirates sponsorem Benfiki

4 lata temu Oficjalnie: Emirates sponsorem Benfiki

Benfica Lizbona podpisała umowę sponsorską z firmą Emirates, w ramach której przez najbliższe trzy lata będzie ona jej oficjalnym partnerem lotniczym.

Na mocy zawartego porozumienia logotyp Emirates znajdzie się na stadionie drużyny Estádio da Luz. Ponadto przewoźnik będzie mógł również reklamować się na platformach medialnych klubu, między innymi jego oficjalnym serwisie internetowym i kanale telewizyjnym, a także reprezentować zawodników zespołu z Lizbony.

- Współpraca z Benfiką to dla nas szansa na połączenie jej portugalskich fanów z 14 milionami sympatyków drużyny rozproszonych na całym świecie. Renoma ekipy z Lizbony, jako jednego z najbardziej utytułowanych klubów w historii europejskiej piłki urosła już do rangi międzynarodowej. Fakt ten idealnie wpasowuje się w naszą dynamicznie rozwijającą się siatką połączeń - powiedział Hubert Frach, wiceprezesa Emirates ds. handlowych na region zachodni.

- Ten dzień to dla nas prawdziwy kamień milowy w naszej wieloletniej działalności. Dzięki temu porozumieniu staliśmy się partnerem jednej z najbardziej innowacyjnych marek na świecie. Dzielimy tą samą pasję i czerpiemy radość z tego, co robimy, dlatego jestem pewien, że współpraca z Emirates pomoże nam nawiązać kontakt ze wszystkimi oddanymi fanami Benfiki na całym świecie - dodał Domingos Soares de Oliveira, dyrektor portugalskiego klubu.

Przypominamy również, że Emirates sponsorują już takie drużyny piłkarskie jak, między innymi Arsenal FC, Real Madryt, AC Milan, PSG, Hamburger SV, czy Olympiacos FC, a także Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA).ŹRÓDŁO
Benfica Lizbona
TAGI: Oficjalnie Benfica Lizbona Emirates Portugalia Sponsoring
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.