Stanowisko Javiera Hernándeza

4 lata temu Stanowisko Javiera Hernándeza
fot. www.uefa.com

Javier Hernández chce zostać w Manchesterze United.

Meksykanin ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Realu, jednak przygoda z Madrytem, poza kilkoma epizodami, okazała się nieudana. Choć w mediach regularnie wymienia się kilka klubów zainteresowanych usługami Chicharito, on sam zamierza walczyć o miejsce w składzie na Old Trafford .

27-latek widzi nadzieję nie tylko ze względu na wiarę we własne umiejętności, ale przede wszystkim ma na uwadze sytuację kadrową "Czerwonych Diabłów". W zeszłym roku wraz z przyjściem Radamela Falcao usłyszał od Louisa van Gaala, że nie figuruje w jego planach, a teraz po odejściu Kolumbijczyka znów tworzy się dla niego miejsce. Wiele wskazuje też na to, że z Manchesterem pożegna się Robin van Persie - wówczas jedynym nominalnym napastnikiem pozostaje Wayne Rooney.

- Gdy przyszedł van Gaal, chciał ograniczyć kadrę zespołu. Brak europejskich pucharów sprawił, że drużyna nie potrzebowała częstych rotacji, dlatego mniejszy i bardziej zwarty skład, bez niezadowolonych rezerwowych był mu na rękę - powiedział Chicharito.

- Teraz sytuacja wygląda inaczej. Dojdzie Liga Mistrzów, nasza kadra i styl też mogą ulec zmianie. Myślę, że pojawi się szansa na pokazanie swoich umiejętności i chcę ją wykorzystać - dodał.

- Naturalnie moim priorytetem jest regularna gra. Dlatego jeśli poczuję, że nie mogę na nią liczyć, wówczas zacznę myśleć o ewentualnych ofertach - zakończył. ŹRÓDŁO
Telegraph
TAGI: Manchester United FC Javier Hernández Balcazar Meksyk Manchester United Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.