Oficjalnie: Ośmiu zawodników żegna się z Koroną

4 lata temu Oficjalnie: Ośmiu zawodników żegna się z Koroną
fot. Korona Kielce

Vytautas Černiauskas, Leândro, Boliguibia Moussa Ouattara, Lukas Klemenz, Rafael Porcellis, Luis Carlos, Marcin Trojanowski oraz Sebastian Kosiorowski w kolejnym sezonie nie będą reprezentować barw Korony Kielce.

Prezes klubu - Marek Paprocki na specjalnie zwołanej konferencji prasowej podał nazwiska piłkarzy, którzy wraz z końcem czerwca zakończą swoją przygodę z ekipa z województwa świętokrzyskiego. Na te liście znalazł się także Radek Dejmek, ale o jego odejściu pisaliśmy wczoraj (więcej - TUTAJ).

Poza nim z klubu odchodzą Marcin Trojanowski i Sebastian Kosiorowski. Obaj piłkarze cały sezon spędzili w zespole rezerw.  Ponadto w koszulce "Złocisto-Krwistych" nie zobaczymy już ściągniętych w przerwie zimowej Lukasa Klemenza (10 występów), Luísa Carlosa(15 występów - 5 goli i 3 asysty) i Rafaela Porcellisa (15 występów - 3 gole i 1 asysta). Stawkę zawodników, którzy od lipca bez żadnych przeszkód mogą szukać nowych pracodawców uzupełniają Vytautas Černiauskas (36 występów), Leândro (24 występy - 1 bramka i 1 asysta) i Boliguibia Moussa Ouattara (10 występów).

Warto również wspomnieć, że prezes klubu definitywnie nie potwierdził odejścia z zespołu Jacka Kiełba. Sam zawodnik poinformował, że władze Korony nie zdecydowały się z nim automatycznie przedłużyć kontraktu, ale nie oznacza to, że nie zaproponują mu nowej umowy.

Do tego Marek Paprocki poinformował, że 17 czerwca do treningów z pierwsza drużyną wrócą Paweł Sobolewski oraz Zbigniew Małkowski. O ich przydatności w drużynie na kolejne rozgrywki zadecyduje nowy szkoleniowiec.ŹRÓDŁO
Korona Kielce | Transfery.info
TAGI: Oficjalnie Korona Kielce Vytautas Černiauskas Leândro Messias dos Santos Boliguibia Moussa Ouattara Lukas Klemenz Luís Carlos Enéas da Conceição Lima Marcin Trojanowski Sebastian Kosiorowski Rafael Porcellis de Oliveira
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.