Oficjalnie: Kolejni piłkarze opuszczają Piasta

4 lata temu Oficjalnie: Kolejni piłkarze opuszczają Piasta
fot. Piast Gliwice

Piotr Brożek, Krzysztof Hałgas, Łukasz Hanzel, Csaba Horváth i Wojciech Kędziora to kolejni zawodnicy, z którymi Piast Gliwice nie przedłuży wygasających wraz z końcem czerwca kontraktów.

O odejściu wyżej wymienionych piłkarzy poinformował na konferencji prasowej prezes klubu - Adam Sarkowicz.

Piotr Bożek dołączył do ekipy z województwa śląskiego przed startem sezonu i w całych obecnych rozgrywkach wystąpił w 24 meczach Piasta, w których nie zdobył żadnej bramki oraz nie zaliczył ani jednej asysty.

Łukasz Hanzel reprezentował barwy drużyny z Gliwic od lipca 2013 roku. W niedawno zakończonej kampanii rozegrał dla "Niebiesko-Czerwonych" 30 spotkań i strzelił w nich jednego gola oraz zanotował pięć asyst. Razem z nim z Zagłębia Lubin do Piasta przyszedł Csaba Horváth. Słowacki obrońca w minionym sezonie zaliczył 31 meczów i zdobył w nich jedną bramkę.

Krzysztof Hałgas całe niedawno zakończone rozgrywki spędził w zespole rezerw ekipy z Gliwic, dla którego strzelił dziewięć bramek w 29 występach.

Wojciech Kędziora ze wszystkich wyżej wymienionych zawodników był najdłużej w klubie, ponieważ reprezentował barwy "Piastunek" od lipca 2011 roku. W minionym sezonie rozegrał tylko 14 meczów dla drużyny z województwa śląskiego i zdobył w nich jednego gola oraz zaliczył jedną asystę.

Warto również dodać, że działacze zespołu z Gliwic w porozumieniu z trenerem wystawili na listę transferową Armando Nievesa i Rubéna Jurado. Ponadto Piast będzie chciał wypożyczyć do innego klubu Jakuba Szumskiego.


ŹRÓDŁO
Piast Gliwice
TAGI: Oficjalnie Piast Gliwice Piotr Brożek Krzysztof Hałgas Łukasz Hanzel Csaba Horváth Wojciech Kędziora Polska Słowacja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.