Tym razem faworyt "nie zawiódł". Brazylia wygrywa rzutem na taśmę [WIDEO]

4 lata temu Tym razem faworyt
fot. CA 2015

Brazylijczycy długo męczyli się z Peruwiańczykami, ale ostatecznie tuż przed końcem meczu zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i odnieśli jedenaste zwycięstwo z rzędu pod wodzą Dungi.

Poprzednie mecze pierwszej serii spotkań Copa América nie rozpieszczały kibiców. W większości spotkań nie działo się zbyt wiele. Były oczywiście momenty ciekawe, a nawet bardzo ciekawe, ale było ich zdecydowanie zbyt mało. Mieli to zmienić Brazylijczycy, którzy jednak tuż po pierwszym gwizdku sędziego dali się zaskoczyć Peruwiańczykom i po kuriozalnym błędzie własnej defensywy podarowali bramkę podopiecznym Ricardo Gareci.

„Canarinhos” nie załamali się stratą bramki i szybko doprowadzili do wyrównania.

Wydawało się, że podopieczni Dungi pójdą szybko za ciosem, ale w kolejnych minutach bardziej popisywali się technicznymi zagraniami, zamiast poważnie zagrażać bramce Pedro Gallese’a.

W drugiej połowie dość wyraźną przewagę na boisku mieli już Brazylijczycy, ale brakowało im celności przy wykończeniu akcji lub ostatniego podania. Na szczęście tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, Neymar wypatrzy dobrze wchodzącego w pole karne Douglasa Costę i obsłużył go kapitalnym zagraniem. Z kolei zawodnik Szachtara Donieck nie miał problemów z pokonaniem peruwiańskiego bramkarza. „Canarinhos” długo męczyli się z „La Blanquirroja”, ale ostatecznie nie zawiedli i odnieśli ważne zwycięstwo w kontekście dalszej rywalizacji w grupie C.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Copa América Copa América 2015 CA 2015 Brazylia Peru Wideo
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.