Szef Filozofii Piłki Nożnej, czyli angielski klub zatrudnia nietypowo

4 lata temu Szef Filozofii Piłki Nożnej, czyli angielski klub zatrudnia nietypowo

Brentford FC zatrudniło doświadczonego trenera Flemminga Pedersena jako nowego Szefa Filozofii Piłki Nożnej i Rozwoju Piłkarzy.

52-latek posadę obejmie pierwszego lipca i będzie pracował ze sztabem szkoleniowym pierwszej drużyny, na którego czele stoi Marinus Dijkhuizen. Flemming weźmie również odpowiedzialność za określanie piłkarskiej filozofii Brentford i konstruowanie indywidualnych planów rozwoju dla każdego z piłkarzy. 

- Flemming ma duże doświadczenie w w opracowywaniu i wdrażaniu filozofii piłki nożnej. Podziwiam jego pasję i otwartość myślenia. Jestem pewien, że piłkarze ogromnie zyskają na jego wiedzy i doświadczeniu - powiedział dyrektor ds. piłki nożnej w Brentford, Rasmus Ankersen.

Swoje zatrudnienie skomentował też sam 52-latek.

- Moja nowa rola w Brentford pasuje mi idealnie. Będę pracował w długofalowym interesie klubu i nie mogę się doczekać, aż zacznę poświęcać swój czas temu wspaniałemu projektowi i realizować jego ekscytującą wizję przyszłości - powiedział. 

Flemming swoją karierę trenerską rozpoczął w wieku 18 lat w Danii i pracował w systemie szkolenia młodzieży przez ponad dziesięć lat. Przed trzydziestką prowadził FC Helsingør, występujące w duńskiej trzeciej lidze. W jego CV znalazła się też praca asystenta w m.in. FC Kopenhadze, Nordsjælland czy 1. FSV Mainz.ŹRÓDŁO
Brentford FC
TAGI: Flemming Pedersen Brentford FC Anglia Dania
Zobacz również
Pierwsza zimowa oferta za Pogbę
15 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.