Kolejna propozycja Chelsea za obrońcę

4 lata temu Kolejna propozycja Chelsea za obrońcę
fot. Wikipedia

Chelsea FC złożyła kolejną ofertę za obrońcę Evertonu Johna Stonesa.

Od jakiegoś czasu wiadome jest, że "The Blues" są zainteresowani pozyskaniem 21-letniego reprezentanta Anglii. Poprzednia propozycja opiewająca na około 20 milionów funtów została odrzucona, więc Chelsea postanowiła ją podbić, co potwierdził menedżer Jose Mourinho:

- Złożyliśmy ofertę i to teraz od Evertonu zależy czy ją zaakceptuje. Nie wypowiadam się o nim, bowiem nadal jest zawodnikiem "The Toffees", jednak jeżeli podjęliśmy kroki mające na celu jego transfer, to jasne jest, że go chcemy. Nie lubimy składać propozycji za piłkarzy, którymi się nie interesujemy. Teraz wszystko jest w ich rękach - powiedział.

Portugalski szkoleniowiec odpowiedział także na krytyczne słowa pod adresem "The Blues" ze strony menedżera Evertonu Roberto Martineza, który potępił sposób negocjacji transferu Stonesa. Według niego liczne wypowiedzi w mediach mają wywrzeć na nim presję i w konsekwencji ułatwić sfinalizowanie transakcji:

- Okno transferowe jest otwarte i obowiązuje każdego, a więc wszyscy mogą składać propozycje transferu. Kluby starają się o naszych zawodników, my o innych i to jest normalne. Radzę Roberto to zrozumieć. Jeżeli jednak otrzymam ofertę na któregoś z nich, wcale nie muszę jej akceptować. Po prostu ją odrzucam i jest to bardzo, ale to bardzo proste. Jeżeli dzisiaj otrzymałbym propozycję za Fabregasa, to w dwie minuty bym powiedział, że on się nigdzie nie wybiera i żadna oferta mojej decyzji nie zmieni - dodał.


ŹRÓDŁO
Skysports
TAGI: John Stones Chelsea FC Everton FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.