Terry: To on będzie naszym największym wzmocnieniem

4 lata temu Terry: To on będzie naszym największym wzmocnieniem
fot. Wikipedia

John Terry przyznał, że bardziej niż z jakiegokolwiek innego transferu ucieszyłby się z przedłużenia kontraktu José Mourinho.

Choć w tej chwili portugalski trener jest nie do zastąpienia na Stamford Bridge, brytyjskie media już dawno pisały o tym, że 52-latek niebawem zwiąże się z klubem nową umową, na mocy której mógłby pracować w zachodnim Londynie do 2019 roku. Prawdopodobnie ogłoszenie tego wydarzenia nastąpi jeszcze przed startem sezonu.

Podczas gdy najgroźniejsi rywale w walce o mistrzostwo Anglii wzmacniają się się na potęgę, Chelsea na tę chwilę może pocieszyć się pozyskaniem Radamela Falcao i Asmira Begovicia za osiem milionów funtów. Z kolei kapitan zespołu twierdzi, że najlepszą wiadomością tego lata byłby nowy kontrakt dla Mourinho.

- Nasz trener ma na koncie już wiele wspaniałych rekordów i znakomity bilans z innymi wielkimi szkoleniowcami. To jeden z nielicznych, który potrafi grać na emocjach. Kiedy teraz wielkie drużyny dokonują wzmocnień, wszyscy się zachwycają. Jednak każdy z naszych rywali musi przyznać tak samo w naszym przypadku, jeśli Mourinho przedłuży umowę - powiedział Terry.

- Jeśli tak by się stało, byłaby to świetna wiadomość dla nas, a zarazem przerażająca dla przeciwników, ponieważ wszyscy doskonale wiedzą, że Mourinho zawsze znajdzie niecodzienny sposób na to, jak pokonać oponenta. Doskonale zna się z ludźmi z boiska i ze świata futbolu. Po prostu wie wszystko i o wszystkich - dodał Anglik.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: John Terry Chelsea FC Anglia José Mourinho Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.