Zamieszanie wokół Romagnoliego

4 lata temu Zamieszanie wokół Romagnoliego
fot. AC Milan

Milan wciąż negocjuje z Romą transfer obrońcy, Alessio Romagnoliego. Włoskie media informują, że jest on już na ostatniej prostej, atmosferę ponownie chłodzi jednak Adriano Galliani.

Saga transferowa związana z utalentowanym obrońcą ciągnie się już od kilku tygodni. Kluby wciąż nie potrafią się porozumieć w sprawie kwoty odstępnego. Pierwsza oferta Milanu wynosiła 18 milionów euro, lecz Roma odrzuciła tę, jak i następne, twardo obstając przy żądanych 30 milionach. Włoskie media są przekonane, że transfer znajduje się już na finiszu, a do dopięcia negocjacji brakuje już tylko jednego spotkania działaczy, do którego ma dojść jeszcze w ten weekend.

Roma wciąż nie rezygnuje ze swoich żądań, lecz dziennikarze podają, że Milan planuje zaproponować 25 milionów euro i rozważa przy tym zawarcie bonusów, które zbliżą ich ofertę do oczekiwań "Giallorossich". Wszystkiemu zaprzecza jednak Adriano Galliani, który zajmuje się transferami "Rossonerich".

- Nasza oferta za Romagnoliego wynosi 25 milinów euro i nie jest do negocjacji. Jeśli Roma zaakceptuje naszą propozycję, będziemy szczęśliwi, jeśli nie, poszukamy innych rozwiązań - powiedział wiceprezydent Milanu w rozmowie z ANSA.

Na 20-letnim obrońcy najbardziej zależy nowemu trenerowi Milanu, Sinišie Mihajloviciowi, który miał go do swojej dyspozycji w poprzednim sezonie w Sampdorii. Młodzieżowy reprezentant Włoch rozegrał 30 spotkań.ŹRÓDŁO
Mediaset, ANSA
TAGI: Włochy AC Milan AS Roma Alessio Romagnoli

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klient.dhosting.pl/transfery/transfery.info/public_html/news.php on line 468
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.