Właściciel Liverpoolu: To dlatego nie zwolniliśmy Rodgersa

4 lata temu Właściciel Liverpoolu: To dlatego nie zwolniliśmy Rodgersa

Tom Werner zabrał głos w sprawie Brendana Rodgersa.

Irlandczyk przez większą część minionego sezonu był krytykowany przez kibiców Liverpoolu, przede wszystkim za wyniki sportowe - zarówno w Premier League, jak i w europejskich pucharach. Kulminacją negatywnych emocji było starcie ze Stoke w ostatniej kolejce, przegrane 6:1. Wydawało się wówczas, że dni 42-letniego szkoleniowca są policzone i w rozpoczętej dziś kampanii "The Reds" będą mieli nowego opiekuna. Tymczasem Rodgers zachował swoje stanowisko, a przewodniczący klubu z Anfield przed pierwszą turą rozgrywek postanowił wyjaśnić swą decyzję.

- Przede wszystkim mamy projekt długoterminowy. Brendan, zdobywając tytuł Menadżera Roku po sezonie 2013/2014, pokazał nam, że ma niezbędne umiejętności do prowadzenia drużyny. To prawda, że zeszła kampania była rozczarowująca, ale to się zdarza. Wiemy, jak bardzo poprawiliśmy się od momentu jego przybycia i uważamy, że potrzebna jest stabilizacja. Nie możemy zmieniać wszystko z powodu jednego potknięcia - powiedział Werner.

- Odbyłem z nim klika konstruktywnych rozmów. Brendan wyjaśnił mi, jakie błędy zostały popełnione i przedstawił jasny pomysł na ich wyeliminowanie. Myślę, że jesteśmy teraz silniejsi niż przed rokiem, a na pewno bogatsi w doświadczenie, dlatego spodziewam się znacznej poprawy w nadchodzących rozgrywkach i naturalnie wierzę, że wrócimy do ścisłej czołówki walczącej o mistrzostwo - dodał na zakończenie.ŹRÓDŁO
Telegraph
TAGI: Liverpool FC Anglia Brendan Rodgers
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.