Oficjalnie: Holgate w Evertonie

4 lata temu Oficjalnie: Holgate w Evertonie
fot. Wikipedia

Mason Holgate został nowym zawodnikiem Evertonu.

Zgodnie ze wcześniejszymi przypuszczeniami, młody Anglik po przejściu testów medycznych związał się z ekipą z Goodison Park pięcioletnią umową. Według nieoficjalnych informacji, Barnsley zarobiło na sprzedaży swojego piłkarza 1,4 miliona euro.

Holgate w minionych rozgrywkach wyróżniał się w League One, dzięki czemu znalazł się na celowniku kilku klubów z Premier League. Miesiąc temu prawy defensor przebywał na testach w Manchesterze United, ale "Czerwone Diabły" ostatecznie nie zdecydowały się na pozyskanie zawodnika. Potem o względy 18-latka zabiegali również działacze Bournemouth i Aston Villi. Najbardziej konkretni w swoich działaniach okazali się jednak przedstawiciele Evertonu i to w zespole "The Toffees" będzie występował utalentowany gracz.

- Nadarzyła się okazja do sprowadzenie Masona i nie chcieliśmy jej stracić. To młody zawodnik, który ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jego rozwój jest dla nas bardzo ważny. Jesteśmy ciekawi, jak szybko będzie on miał wpływ na wyniki pierwszej drużyny. Na razie nie zanosi się na to, aby od razu zadebiutował w Premier League. Holgate ma dopiero 18 lat i za sobą 20 występów w League One, co pokazuje, że ma w sobie olbrzymi potencjał. Czuję, że Everton jest idealnym miejscem, gdzie będzie mógł dalej się rozwijać i stać dużo lepszym piłkarzem. Wiem, że jest graczem, który może dodać do naszego zespołu w przyszłości coś wyjątkowego - powiedział Roberto Martinez, menadżer drużyny z Goodison Park.ŹRÓDŁO
Everton FC
TAGI: Oficjalnie Mason Anthony Holgate Everton FC Barnsley FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.