Wygodniś Defoe i jego gwiazdorskie ogłoszenie

4 lata temu Wygodniś Defoe i jego gwiazdorskie ogłoszenie
fot. Sunderland

Jermain Defoe poszukuje personalnego asystenta.

Napastnik Sunderlandu doszedł do wniosku, że on i jego rodzina potrzebują pomocy w życiu codziennym, dlatego postanowił zamieścić w internecie stosowne ogłoszenie, które zawiera długą i zróżnicowaną listę wymagań dla idealnego kandydata.

Pośród wielu cech pożądanej osoby będzie "pomoc w uczynieniu imienia Jermaine'a Defoe globalną marką". Asystent ma pracować w godzinach 9:30-17:30, jednak jego obowiązkiem będzie dostępność 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu.

Inne zadania obejmują zarządzanie codziennymi posiłkami, odpowiadanie na emaile, planowanie podróży i noclegów, rozmowy ze sponsorami oraz przemieszczanie się z gwiazdą i jego rodziną podczas spotkań biznesowych. 

Obejmująca stanowisko osoba będzie też organizować "personalne potrzeby" Defoe takie jak pranie, kontrolowanie pracy ogrodników, projektantów wnętrz, sprzątaczek i innych codziennych wyzwań. 

Częścią opisu ogłoszenia jest też pilnowanie domu podczas nieobecności Defoe, łącznie z zapewnieniem mu należytego przyjęcia po powrocie - jedzenia w lodówce, podlanych kwiatów i czystego domu. Od asystenta, który ma zarabiać 60 tysięcy funtów rocznie, ma zależeć również rozwój popularności napastnika w mediach społecznościowych, powstawanie aplikacji na iPhone'y i zapewnianie jego pozytywnego obrazu wśród opinii publicznej. To nowo zatrudniany pracownik obejmie pieczę nad wydarzeniami społecznymi, planowaniem urodzin i wakacji dla całej rodziny Defoe.

"Będziesz pracować dla wysokiej klasy przedstawiciela świata sportu, więc musisz być elastyczny i zdolny do wykonywania kilku zadań jednocześnie" - czytamy w ogłoszeniu.


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Jermain Defoe Sunderland AFC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.