Kolejny Serb w Chelsea?!

4 lata temu Kolejny Serb w Chelsea?!
fot. Wikipedia

Marko Grujić jest wysoko na liście życzeń Chelsea.

Jose Mourinho ma o czym myśleć przed zimowym oknem transferowym. Mimo że obecnie priorytetem wydaje się wzmocnienie defensywy - przede wszystkim znalezienie zmiennika dla Branislava Ivanovicia - Portugalczykowi marzy się sprowadzenie nowego gracza do środka pola. Choć w dalszym ciągu w planach "The Blues" figuruje Paul Pogba, który odmówił przeprowadzki do Londynu pod koniec sierpnia, to działacze zdają sobie sprawę, że to inne kluby są faworytem w walce o Francuza, dlatego trwa poszukiwanie innych opcji.

Mimo że pod uwagę brany jest także Ruben Neves z Porto, Anglicy bardziej skłaniają się w kierunku Serba, który kilka miesięcy temu świętował z reprezentacją do lat 20 zdobycie młodzieżowego mistrzostwa świata. Swojego rodaka rekomendował też być może jego przyszły partner w linii pomocy, czyli Nemanja Matić. Obaj stworzyliby duet, który siałby postrach w oczach rywali, gdyż 19-latek mierzy zaledwie trzy centymetry mniej od starszego kolegi, czyli 191 cm. 

Grujić od początku swej kariery broni barw jednego klubu. Crvena Zvezda co prawda nie słynie z wypuszczania wielkich talentów jak jej odwieczny rywal Partizan, ale kilku znakomitych zawodników zaczynało przygodę z futbolem w jej szeregach. Nastolatek wykazuje też cechy przywódcze, bowiem w wielu kategoriach wiekowych pełnił rolę kapitana, co dodatkowo przekonuje Mourinho do zainwestowania w tego piłkarza. Póki co skauci regularnie obserwują jego poczynania z perspektywy trybun.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Marko Grujić FK Crvena Zvezda Serbia Chelsea FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.