Supersnajper w niedwuznacznej sytuacji w loży prezydenckiej, czyli nowe anegdoty z książki o Barcelonie

3 lata temu Supersnajper w niedwuznacznej sytuacji w loży prezydenckiej, czyli nowe anegdoty z książki o Barcelonie
fot. Wikipedia

Życie piłkarzy jest pełne intryg, o których pewnie nigdy byśmy się nie dowiedzieli. Na szczęście dla kibiców na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych książek - tym razem ukazała się kolejna o Barcelonie.

La Esfera de los Libros właśnie opublikowała "Las mejores anécdotas del Barça", czyli w dosłownym tłumaczeniu "Najlepsze anegdoty o Barcelonie". Publikacja zawiera wiele niesamowitych historii dotyczących "Dumy Katalonii".

Niektóre z nich zostały wspomniane w dzisiejszym wydaniu dziennika "Marca". Choćby tę o Ronaldo, który na Camp Nou spędził sezon 96/97, strzelając w 49 meczach strzelił 47 goli. Jednak oprócz wielu trafień dopuścił się również kilku wyczynów poza boiskiem...

W książce wspomniane jest choćby o tym, jak pewnego razu jeden z ochroniarzy pracujących na Camp Nou zauważył wielką gwiazdę brazylijskiej piłki podczas odbywania stosunku seksualnego z dwoma kobietami... w loży prezydenckiej.

- Ronaldo ma 20 lat. Jest uprawniony do tego, by mieć trochę zabawy - tak na całą tę aferę odpowiedział rzekomo ówczesny prezydent klubu, Josep Lluís Núñez.

Inną ciekawą historią jest ta dotycząca Leo Messiego. Ten po wygranym finale Ligi Mistrzów nad Arsenalem w 2006 roku podczas podróży samolotem miał wejść do kabiny pilotów i zaapelować do władz klubu przez mikrofon: - Mamy już dość tych zegarków! Chcemy innych nagród!

Książka póki co nie jest jeszcze obecna na polskim rynku. Wersja oryginalna autorstwa Paco Martíneza dostępna jest w Internecie za 19,9 euro.ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Ronaldo Lionel Andrés Messi FC Barcelona Hiszpania Brazylia Argentyna
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.