Mourinho na meczu Ukrainy z Hiszpanią. Kogo obserwował?

3 lata temu Mourinho na meczu Ukrainy z Hiszpanią. Kogo obserwował?
fot. Wikipedia

José Mourinho nie pojawił się na wczorajszym meczu Ukrainy z Hiszpanią tylko po to, by zobaczyć występ swoich podopiecznych.

Zakapturzony Portugalczyk został dostrzeżony na trybunach i natychmiast rozgorzała dyskusja nad celem jego wizyty. Choć pojawiały się informację, że po prostu chciał zobaczyć w jakiej dyspozycji są Pedro, Cesc Fabregas oraz Cesar Azpilicueta, madrycki "AS" donosi, że "The Special One" był obecny w Kijowie w związku ze swymi planami transferowymi. Celem obserwacji ogłoszono Andrija Jarmołenkę.

Reprezentanta Ukrainy łączono z przeprowadzką do lepszego klubu w ostatnim oknie transferowym, ale mimo zainteresowania między innymi Evertonu, gotowego zapłacić 15 milionów funtów, 25-latek pozostał w ojczyźnie. Jego kontrakt wygasa jednak wraz z końcem obecnego sezonu i wiele wskazuje na to, że wkrótce pójdzie w ślady swojego rodaka - Jewhena Konoplanki, który też długo był kuszony przez silne europejskie zespoły, a do transferu doszło dopiero w chwili, gdy jego umowa z Dnipro przestała obowiązywać.

Trener Chelsea widzi w Jarmołence idealne uzupełnienie składu. Piłkarz może bowiem występować zarówno na środku ataku, jak i na skrzydłach, więc Portugalczyk miałby nowe opcje przy ustalaniu składu. Anglicy muszą się jednak liczyć z konkurencją, bowiem zawodnika Dynama Kijów na swojej liście potencjalnych kandydatów do wzmocnienia zespołu ma także Barcelona.TAGI: Andrij Mykołajowycz Jarmołenko Ukraina Dynamo Kijów Chelsea FC Anglia José Mourinho
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.