Trzy ofensywne opcje transferowe Barcelony

4 lata temu
Trzy ofensywne opcje transferowe Barcelony
fot. Wikipedia

Nie ustają spekulacje nad zimowymi wzmocnieniami Barcelony.

"Mundo Deportivo" od ponad miesiąca prowadzi politykę ujawniania kandydatów, którzy w styczniu mogą przywdziać barwy katalońskiego klubu. Wydaje się jednak, że główna lista życzeń zawiera trzech piłkarzy różnych kategorii. Tak przynajmniej twierdzi wspomniany wyżej dziennik, bardziej weryfikując swoje wcześniejsze doniesienia.

Celem numer jeden dalej pozostaje Nolito, aczkolwiek sam piłkarz zadeklarował już, że nie zamierza opuszczać Celty Vigo. Mimo wszystko sprowadzenie go jest pragnieniem Luisa Enrique, wielkiego fana skrzydłowego, z którym miał okazję współpracować. Przemawia za nim także historia - w przeszłości bowiem bronił barw mistrza kraju.

Opcją drugą jest Anwar El Ghazi. Barcelonie zarzuca się od niedawna, że jej akademia nie stanowi już takiej siły, jak kilka lat wcześniej i w La Masii nie ma ponoć piłkarzy, którzy zapewnią jakość i poszerzenie ławki. 20-latka z Ajaksu uważa się za duży talent, który mógłby idealnie sprawdzić się w roli zmiennika dla Messiego czy Neymara, a jednocześnie wiele by się od nich nauczył.

Trzecią koncepcją jest pozyskanie kogoś, kto będzie pełnił rolę podobną do tej, którą odgrywał niegdyś Henrik Larsson. Teraz weteranem miałby być Robin van Persie, nie do końca zadowolony z pobytu w Fenerbahçe i wciąż marzący o powrocie na szczyt. ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Nolito Hiszpania FC Barcelona Anwar El Ghazi Holandia Ajax Amsterdam Robin van Persie Fenerbahçe SK Turcja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.