Legenda United: "Nie wrócę na boisko, jestem gruby jak cholera!"

3 lata temu Legenda United:

Gary Neville próbował namówić swojego kolegę do powrotu na boisko. Spotkał się jednak ze zdecydowaną odmową.

Telewizja BBC przygotowała film dokumentalny, opowiadający o początkach rządów braci Neville'ów, Scholesa, Ryana Giggsa oraz Nicky'ego Butta w Salford City, który od jakiegoś czasu jest własnością byłych zawodników Manchesteru United. W materiale można zobaczyć jak Gary Neville próbował namówić Paula Scholesa na wspólny występ w barwach Salford w spotkaniu Pucharu Anglii.

- To ja. Co byś powiedział na to, by wystąpić w meczu Salford przeciwko Ashton United w FA Cup? Odpowiedz jednym słowem - zagaił Neville w rozmowie telefonicznej.

- Masakra - skwitował Scholes, wywołując uśmiech na twarzy kolegi.

- No dalej. Jeden mecz! Jeśli ty zagrasz, to ja też - Neville próbował zachęcić kompana.

- Jestem gruby jak cholera! Na co to komu? - wypalił bez ogródek legendarny pomocnik United.

- Przyciągniemy ze 2000 kibiców. To będzie wyjątkowa chwila. Każdy przyjdzie cię zobaczyć! Reflektujesz? - naciskał były obrońca, a obecnie ekspert telewizyjny.

Scholes pozostał jednak nieugięty. Warto przypomnieć, że swego czasu rudowłosy Anglik zdecydował się na powrót na boisko i to na znacznie wyższym poziomie. W styczniu 2012 roku, po półrocznej emeryturze, uległ namowom sir Aleksa Fergusona i wznowił karierę w barwach Manchesteru United. Zagrał również w kolejnym sezonie, dzięki czemu wzbogacił się o kolejny tytuł mistrza Anglii. Niestety, Gary Neville najwyraźniej nie "odziedziczył" daru przekonywania po swoim słynnym szkoleniowcu i nie licząc meczów pokazowych, raczej nie zobaczymy już angielskiego wirtuoza w akcji.ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: Paul Scholes Gary Neville Salford City FC Manchester United FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.