Raiola: Juventus odrzucił tak wysokie oferty za Pogbę

4 lata temu
Raiola: Juventus odrzucił tak wysokie oferty za Pogbę
fot. Juventus FC

Mino Raiola, agent Paula Pogby, wyjawił szczegóły letnich ofert za Paula Pogbę

Francuz od wielu miesięcy jest obiektem plotek transferowych łączących go z największym klubami w Anglii i Hiszpanii. Od momentu zakończenia letniego okna transferowego, media co jakiś czas informują o kolejnych faktach związanych z tą sprawą.

We wrześniu na temat swojego byłego podopiecznego wypowiedział się sam sir Alex Ferguson, za powód odejścia 22-letniego dziś zawodnika podając "brak zaufania" wobec Mino Raioli. Tego samego, który jest agentem Zlatana Ibrahimovicia i tego samego, który już w październiku wyznał, że Juventus nie skorzystał z propozycji Chelsea i Manchesteru City. Teraz włoski agent wyjawia kolejne szczegóły letniego okna transferowego.

- W przyszłości zobaczymy, jak wygląda projekt Barcelony, a jak ten Pogby. Obecnie drzwi są otwarte na jego przenosiny do dowolnego klubu. Latem ten młody chłopak zdecydował zostać w Juventusie przynajmniej na rok. Zawsze musimy szanować wolę piłkarza, szczególnie gdy kieruje się sercem.

- Nie mogę wyjawić konkretnych sum, ale w zeszłym roku "Stara Dama" powiedziała "nie" ofertom na poziomie 85 milionów euro. Sto milionów? Juventus niejednokrotnie mówił, że takiej kwoty oczekuje. To sposób na powiedzenie, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

- Kiedy odszedł z Manchesteru United do Juve, kierował się sercem, tak będzie też z kolejnym pracodawcą. 

Zapytany, czy ewentualna decyzja Pogby zostanie podjęta między Anglią a Hiszpanią, Raiola powiedział:

- Są inne zespoły, które na niego stać. Bayern czy Paris Saint-Germain...


ŹRÓDŁO
RMC
TAGI: Paul Pogba Juventus FC Francja Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.