Cristiano Ronaldo: Teraz już nie popełniam tego błędu

4 lata temu
Cristiano Ronaldo: Teraz już nie popełniam tego błędu
fot. Transfery.info

Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu, w którym podkreśla, iż jest lepszy od Leo Messiego.

Portugalczyk w bieżącym sezonie wystąpił w 13 meczach Realu Madryt, w których 13-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Na bieżącym etapie rozgrywek "Królewscy" z dorobkiem 24 punktów po 10 kolejkach zajmują pierwszą lokatę. Tyle samo "oczek" ma również na swoim koncie główny rywal do tytułu, FC Barcelona. 21 listopada ekipy te zmierzą się w bezpośrednim pojedynku, więc już teraz zaczęły się porównania obu gwiazdorów.

- Nie przeszkadza mi to. Jeżeli spojrzelibyśmy na ostatnie osiem lat, to ja zawsze byłem w świetnej dyspozycji. Pokaż mi innego zawodnika, który może się tym pochwalić - zaczął.

- Różnica między najlepszym zawodnikiem, a drugim to zawsze kwestia szczegółów. Decydujący w tym może być fakt czy wawalczyłem jakieś trofea czy nie. Dla wielu dziennikarzy Messi jest najlepszy na świecie, jednak w mojej opinii, to ja nim jestem - kontynuuje.

- Każdego dnia czuję ból, jednak inni gracze pewnie mogą powiedzieć to samo. Jedni to znoszą, inni nie. Jeżeli się ciężko trenuje, co tydzień rozgrywa mecze, może nawet dwa, organizm w pewnym momencie musi zacząć się buntować. Ciało nigdy się do tego nie przyzwyczaja. Na szczęście nie popełniam już tych samych błędów, co kilka lat temu. Kiedy miałem 22 lata wychodziłem po meczu na miasto i wracałem do domu nad ranem, teraz wracam do domu i skupiam się na regeneracji - dodał.ŹRÓDŁO
El Pais
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Real Madryt CF Portugalia Hiszpania
Zobacz również
Wielki powrót Quaresmy?!
11 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.