Problemy z transferem Boatenga

3 lata temu
Problemy z transferem Boatenga
fot. Wikipedia

O sytuacji Kevina-Prince'a Boatenga wypowiedział się agent pomocnika.

W poprzednim sezonie Boateng wraz z Sidneyem Samem zostali odsunięci od składu Schalke ze względów dyscyplinarnych. Od niedawna Ghańczyk trenuje wraz ze swoim byłym klubem, Milanem, i chciałby do niego wrócić. Jak jednak wyjaśnia jego agent, Federico Pastorello, mimo niechęci do zawodnika ze strony niemieckich działaczy, transfer może okazać się trudny do zrealizowania.

- On naprawdę bardzo chce przenieść się na stałe do "Rossonerich", ale cała operacja może okazać się skomplikowana, ponieważ jego kontrakt z Schalke jest ważny do końca tego sezonu.  Wciąż pamiętamy, że umowa podpisana z Niemcami zapewnia Kevinowi dobre warunki finansowe - powiedział Pastorello w rozmowie z "Calcio News 24".

- Milan jest dla niego bardzo dobry i chciałbym publicznie podziękować Gallianiemu oraz trenerowi za to, że pozwolili mu trenować z pierwszą drużyną. To dla niego istotne, by móc trenować i grać w meczach towarzyskich. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Jeśli stwierdzą, że może im pomóc w drugiej części sezonu, jesteśmy otwarci na rozmowy.

- Kevin trenuje już półtora miesiąca codziennie i jest profesjonalistą. Niektórzy mówili o nim wręcz głupie rzeczy, ale on jest osobą, która musi ćwiczyć w inny sposób, by chronić kolano. Ale to nie wpływa na jego występy i zaangażowanie.

Boateng odszedł z Milanu do Schalke w 2013 roku. Odkąd został odsunięty od składu drużyny z Bundesligi, nie mógł znaleźć nowego klubu. ŹRÓDŁO
Calcio News 24
TAGI: Niemcy Włochy Ghana Schalke 04 Gelsenkirchen AC Milan Kevin-Prince Boateng
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.