Piłkarz wyraża chęć odejścia. Barcelona i Bayern w gotowości

3 lata temu
Piłkarz wyraża chęć odejścia. Barcelona i Bayern w gotowości
fot. Wikipedia

Europejscy giganci zainteresowali się niezadowolonym ze swej roli nastolatkiem.

Mowa od Ante Ćoriciu, który uważa, iż powinien częściej występować w zespole Dinama Zagrzeb. 18-latek broni barw mistrzów Chorwacji od dwóch lat, ale najprawdopodobniej nie powiększy znacząco tego dorobku, gdyż publicznie oznajmił, że chce odejść ze stołecznego klubu.

- To koniec, chcę opuścić Dinamo. Odkąd byłem dzieckiem, marzyłem o grze w niebieskiej koszulce, ale najwyraźniej wspólna przyszłość nie jest nam pisana. Wielokrotnie namawiali mnie na podpisanie nowej umowy i zachowywali się lojalnie, ale później odwrócili się ode mnie plecami - żali się młody Chorwat.

- Nikt nie chce ze mną rozmawiać, nikt nie tłumaczy dlaczego nie gram. Skoro nie mogę liczyć na występy tutaj, odejdę do innego klubu.

Ćorić najwyraźniej uznał, iż trzy spotkania od pierwszej do ostatniej minuty to zbyt mało, by się rozwinąć. W sumie w tym sezonie rozegrał 16 meczów, a 9-krotnie wybiegał na boisku w pierwszym składzie. Nastolatek nie powinien mieć problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy, gdyż uchodzi za wielki talent. Pytanie jednak, czy w nowym klubie mógłby liczyć na częstsze występy. Pomocnika obserwują między innymi Barcelona, Bayern oraz Inter, a w żadnym z tych zespołów raczej nie miałby statusu kluczowego gracza pierwszej jedenastki.ŹRÓDŁO
Soccer News
TAGI: Ante Ćorić GNK Dinamo Zagrzeb FC Barcelona Bayern Monachium Inter Mediolan Chorwacja Hiszpania Niemcy Włochy
Zobacz również
Malcom na wylocie z Barcelony
5 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.