Cassano nie wziął udziału w treningu. Czas na zaskakującą zmianę?

3 lata temu
Cassano nie wziął udziału w treningu. Czas na zaskakującą zmianę?

Napastnik Sampdorii Antonio Cassano może ponownie zmienić pracodawcę.

Odejście 33-latka byłoby sporą niespodzianką, ponieważ zawodnik niejednokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Sampdorii. Uważa nawet, że poprzedni koniec przygody z ekipą „Blucerchiati” w 2010 roku był jego najgorszą decyzją w czasie sportowej kariery. 33-latek dostał swoją szansę na ponowne zaistnienie w tym zespole, jednakże często musi dźwigać ciężar oglądania spotkań ligowych z ławki rezerwowych.

Atmosferę wokół byłego snajpera Milanu, Realu i Romy podgrzała sytuacja z jednego z ostatnich treningów Sampdorii, kiedy to nie został wzięty pod uwagę przez Waltera Zengę w trakcie ćwiczeń taktycznych.

Włoskie media od razu rozpoczęły spekulacje dotyczące przyszłości krnąbrnego snajpera. Zainteresowanie jego pozyskaniem przejawia Atalanta. Transfer do drużyny prowadzonej przez Edoardo Reję byłby dla niego dobrym rozwiązaniem w kontekście regularnych występów na boisku.

W obecnych rozgrywkach ma na swoim koncie siedem gier w Serie A, jednakże tylko dwukrotnie wychodził na plac boju w wyjściowym składzie. 

Cassano, dołączając do Sampdorii, liczył, że regularne występy pozwolą mu na powalczenie o powołanie na Mistrzostwa Europy we Francji.ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia
TAGI: Antonio Cassano Atalanta Bergamo UC Sampdoria Włochy

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klient.dhosting.pl/transfery/transfery.info/public_html/news.php on line 529
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.