Pornhub na koszulkach w Serie A?

3 lata temu
Pornhub na koszulkach w Serie A?
fot. Serie A

Właściciele serwisu "Pornhub" chcą zainicjować współpracę sponsorską z którymś z włoskich klubów.

Wiceprezydent jednego z największych serwisów pornograficznych w sieci, Corey Price, jest zdeterminowany, by rozszerzyć działalność strony na włoskim rynku. W tym celu chce podpisać umowę sponsorską z jednym z klubów piłkarskich, którego zawodnicy będą przez rok grali z logiem amerykańskiej firmy na koszulkach.

- Ostatnio myśleliśmy nad tym, jak w znacznym stopniu zaangażować naszych odbiorców we Włoszech. Sponsorowanie klubu piłkarskiego wydaje się najbardziej odpowiednim rozwiązaniem - powiedział Price w rozmowie z dziennikarzami.

Jak się okazuje, "Pornhub" nie wysyła swojej oferty do siedzib wybranych drużyn, tylko oczekuje na propozycje współpracy. Sponsorowany klub będzie wybrany w konkursie.

- Zachęcamy wszystkie chętne zespoły do wysyłania zgłoszeń i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie pracy. Zasady są proste - czekamy na napływające oferty, wybieramy zwycięzcę w konkursie. Oczywiście podstawowym czynnikiem jest też pełnoletniość. Po dokonaniu wyboru, szefostwo "Pornhubu" podpisze roczną umowę ze zwycięskim klubem. W zamian za udostępnienie miejsca na koszulce pokryjemy wszystkie wydatki drużyny.

Oferta jest oczywiście kierowana do drużyn amatorskich. To nie pierwsze takie zagranie właścicieli serwisu "Pornhub". Wcześniej Amerykanie sponsorowali jedną z irlandzkich drużyn koszykarskich, szkockich golfistów czy klub softballu w USA.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Włochy Pornhub
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.