Fàbregas: Czy pasowałbym do Realu? Nie wiem

3 lata temu Fàbregas: Czy pasowałbym do Realu? Nie wiem
fot. uefa.com

Pomocnik Chelsea wypowiedział się na temat Barcelony, możliwości gry w Realu Madryt, a także Guardioli, Mourinho i Cristiano Ronaldo.

Hiszpan skomentował między innymi dyspozycję Ronaldo. – O graczu takim jak on nigdy nie można stwierdzić, że się skończył. Może to nie jest najlepszy miesiąc Cristiano, ale jestem przekonany, że na koniec sezonu jego statystyki będą świetne, jak zawsze – powiedział.

W Anglii spekuluje się na temat przyszłości José Mourinho w Chelsea. Fabregas broni jednak swojego trenera. – Nie sądzę, że to dobry czas, by zmieniać szkoleniowca. On nam ufa, a my jemu, dlatego razem musimy przetrwać złą chwilę i wrócić do formy sprzed sezonu – argumentował.

28-latek wyraził także swoją opinię na temat zachowania piłkarzy Barcelony po meczu z Getafe podczas konferencji prasowej. – Gdyby w drużynie nadal byli Puyol i Xavi, prawdopodobnie cała sytuacja nie miałaby miejsca. Są to jednak młodzi ludzie i to rozumiem, choć uważam, że nie było to odpowiednie miejsce, by świętować w ten sposób Halloween. Natomiast znam ich i jestem pewien, że nie zrobili tego z powodu złych intencji – tłumaczył.

- Rehabilitacja Messiego przebiega dobrze, ale nie wiem, czy wyleczy się na El Clasico, choć bardzo chciałbym zobaczyć już go na boisku – dodał. 

Ponadto padło także pytanie o przyszłość Pepa Guardioli. – Nie mam wątpliwości, że Guardiola wkrótce przeniesie się do Premier League – wyjawił.

Hiszpański pomocnik został także zapytany o możliwość gry w Realu Madryt. Odpowiedź była dość zaskakująca, gdyż zawodnik nie zaprzeczył. – Czy pasowałbym do Realu? Nie wiem, ale bardzo utożsamiam się ze stylem gry Kroosa, Jamesa i Modricia – stwierdził.


ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Francesc Fàbregas Soler Chelsea FC Real Madryt CF Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.