"Kupiliście nowego Messiego"

3 lata temu

Prezydent US Palermo, Maurizio Zamparini, wypowiedział się na temat Paulo Dybali oraz Franco Vazqueza.

Zamparini rozmawiał z dziennikarzem "Sport Mediaset" i został po raz kolejny zapytany o sytuację Paulo Dybali, który jego zdaniem nie otrzymuje w Juventusie odpowiedniej ilości minut na boisku.

- Dybala prezentuje klasę światową, Allegri nie. Paulo jest piłkarskim geniuszem, gdy go sprzedawałem, powiedziałem Marotcie "spójrz, właśnie zatrudniliście nowego Messiego".

- Gdy Messi był bardzo młody, Barcelona dawała mu szanse na grę. Zawsze. Tymczasem Dybala gra nieregularnie, nie rozumiem takiego postępowania Allegriego. Rozumiem za to postępowanie trenerów takich jak on - sadzają świetnych zawodników na ławce, żeby móc później powiedzieć, że to dzięki nim są tacy dobrzy. Iachini również tak robił, ale to ja odkryłem i ściągnąłem tu Dybalę. On może osiągnąć to samo co Messi.

Następnie prezydent "Rosanerich" wypowiedział się o Franco Vazquezie, który również przez całe lato był łączony z odejściem z Sycylii. Zdradził przy tym nazwy dwóch klubów, które będą się starać o jego kartę.

- Nigdy nie powiedziałem, ile chciałbym dostać od Milanu za Vazqueza. To wszystko wymysły. Powiedziałem, że nie odejdzie zimą, ponieważ jest zbyt istotny dla naszej gry.  Następnie zostałem zapytany, jaka jest jego cena. Odpowiedziałem, że jest wart 30 milionów plus VAT. Tak samo było z Dybalą - Juventus zapłacił za niego 40 milionów euro plus VAT. Galliani zapytał latem, czy Vazquez jest na sprzedaż i powiedziałem mu wprost - nie.

- Zimą nic się nie zmieni, Franco zostanie u nas. Latem wszystko jest możliwe. Zobaczymy, poinformowałem Marottę o tym samym co Gallianiego, spotkam się z nimi latem. Ale mam nadzieję, że Vazquez trafi do Milanu, jeśli zechce zostać we Włoszech.ŹRÓDŁO
Sport Mediaset
TAGI: Włochy US Palermo Juventus FC AC Milan Paulo Bruno Dybala Franco Damián Vázquez
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.