Ojciec Neymara: Mój syn opuści Hiszpanię, jeśli nie zajdą zmiany

3 lata temu
Ojciec Neymara: Mój syn opuści Hiszpanię, jeśli nie zajdą zmiany

Ojciec Neymara przedstawił poważne wątpliwości na temat przyszłości swego syna w Barcelonie.

Senior, a jednocześnie agent zawodnika, po raz kolejny nawiązał do trudności, jakie napotykają ich rodzinę w kraju ze stolicą w Madrycie, co poważnie komplikuje rozmowy w sprawie nowego kontraktu. Z jego ust padła nawet konkretna zapowiedzieć, że Brazylijczyk opuści Camp Nou, jeśli pewne rzeczy się nie zmienią. Co gorsze, klub nie ma na to większego wpływu. Mowa bowiem o prawie podatkowym, o złamanie którego oskarżano piłkarza. Nie tylko jego, bowiem zarzuty pojawiały się także pod adresem Lionela Messiego, Javiera Mascherano czy Xabiego Alonso.

- Cały czas słyszę pytania o nowej umowie, a tymczasem sprawa w stoi miejscu, bo czekamy na wyjaśnienie pewnych rzeczy, które nas dotyczą. Nie możemy dalej żyć w świadomości, że każdy nasz ruch może być niezgodny z prawem podatkowym. To obawa, która odbija się na naszym komforcie. Chcemy zatem wiedzieć, czy kraj akceptuje naszą sytuację. To trudne, gdy ktoś ciągle nas atakuje, zarówno tu, jak i w Brazylii. Neymar to piłkarz niezwykle medialny, musimy dbać o wizerunek - rozpoczął ojciec napastnika.

- My robimy dobre rzeczy, zgodne ze standardami, dlatego chcemy wiedzieć, czy Hiszpania pozwoli nam w spokoju pracować. Nie chcę powiedzieć, że czujemy się prześladowani, ale jeśli nie zostaną stworzone nam warunki do komfortowego wykonywania swoich obowiązków, opuścimy kraj - dodał.

- Jeśli ktoś uważa nas za problem tego państwa, nie chcemy nim dłużej być. Nigdy wcześniej nie kierowano pod naszym adresem takich oskarżeń, dopiero tutaj - zakończył.ŹRÓDŁO
Cadena Ser
TAGI: Neymar Brazylia FC Barcelona Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.