Zimowy plan przygotowań Pogoni. Nagórski zaproszony na treningi

3 lata temu
Zimowy plan przygotowań Pogoni. Nagórski zaproszony na treningi
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Poznaliśmy pierwszych zimowych sparingpartnerów Pogoni Szczecin.

Do zakończenia rozgrywek Ekstraklasy w tym roku pozostało jeszcze pięć kolejek. Szefowie klubów wykorzystują ten czas na dopinanie ostatnich formalności związanych z zimowymi obozami przygotowawczymi. Nie inaczej jest w Pogoni, która niedawno ogłosiła swoje plany na styczeń i luty. Ekipa Czesława Michniewicza uda się na trzy zgrupowania - dwa pierwsze odbędą się w Polsce, w ośrodku Sandra Spa w Pogorzelicy (11-16 i 18-23 stycznia).

25 stycznia "Portowcy" udadzą się do tureckiej miejscowości Belek, gdzie będą przebywać do 5 lutego. Podczas tego zgrupowania rozegrają trzy mecze kontrolne. Dwóch sparingpartnerów jest już znanych - 27 stycznia Pogoń zmierzy się z azerskim FK Qabala, uczestnikiem fazy grupowej tegorocznej edycji Ligi Europy, a 3 lutego z Levskim Sofia, aktualnym liderem bułgarskiej ekstraklasy.

Ponadto, trener Czesław Michniewicz potwierdził, że napastnik Vinety Wolin Adam Nagórski będzie trenował z "Dumą Pomorza" po zakończeniu rozgrywek w trzeciej lidze. 24-latek był obserwowany przez szkoleniowca Pogoni od dłuższego czasu, a propozycję dołączenia do drużyny w ramach zajęć otrzymał na ostatnim meczu Vinety z rezerwami szczecińskiego klubu. Nagórski po czternastu kolejkach trzecioligowych zmagań ma na koncie dziesięć goli, a w poprzednich rozgrywkach zdobył ich aż 26. Szerzej o zainteresowaniu Pogoni tym zawodnikiem pisaliśmy tutaj.ŹRÓDŁO
Pogoń Szczecin, Sport.pl
TAGI: Pogoń Szczecin PFC Levski Sofia FK Qabala Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.