Oficjalnie: Stanowisko Realu Madryt w sprawie Beniteza

3 lata temu
Oficjalnie: Stanowisko Realu Madryt w sprawie Beniteza
fot. Wikipedia

Florentino Perez wypowiedział się o sytuacji Rafy Beniteza.

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Perez stwierdził, że hiszpański szkoleniowiec cieszy się pełnym zaufaniem jego oraz członków zarządu i pozostanie trenerem "Królewskich".

Prezydent podkreślił, że rozumie rozczarowanie kibiców po przegranym El Clasico z Barceloną, jednak uważa, iż Benitez "jest dopiero na początku swojej przygody" i musi otrzymać wystarczająco czasu, by pokazać pełnię swoich możliwości.

-  Chcemy zakomunikować, że Rafa Benitez ma nasze pełne poparcie i zaufanie. Dopiero rozpoczął swoja kadecję tutaj, pozwólmy mu pracować, a osiągnie wyznaczone cele.

- Gwarantujemy pełne poparcie dla naszego szkoleniowca, który zdoła odmienić aktualną sytuację. Proszę fanów o wsparcie zespołu. Potrzebujemy tego teraz jak nigdy przedtem. Zagraliśmy bardzo złe El Clasico, co widział cały świat, jednak takie rzeczy się zdarzają.

- Jesteśmy przekonani, że mamy świetną drużynę, która zapewni kibicom wiele radości. Rafa Benitez został wybrany, by przynieść sukcesy do zespołu, który od stycznia sobie nie radził.

W kwestii tego, czy zwolnienie szkoleniowca było kiedykolwiek brane pod uwagę, Perez stwierdził:

- Nikt z zarządu nigdy tego nie zasugerował. Jesteśmy jednomyślni. Musimy pozwolić mu pracować. Niektórzy zawodnicy nie grali od dwóch miesięcy, potrzebują czasu. Dopiero z upływem tygodni zespół zacznie funkcjonować tak, jak byśmy tego chcieli.


ŹRÓDŁO
Real Madryt CF
TAGI: Rafa Benitez Real Madryt CF Hiszpania Trenerzy Oficjalnie
Zobacz również
Malcom na wylocie z Barcelony
6 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.