Żyro w Legii. Rozdział zamknięty?

4 lata temu
Żyro w Legii. Rozdział zamknięty?
fot. Fotopyk

Jak informuje "Weszlo.com", losy Michała Żyry wydają się przesądzone.

23-latek, który wraca po poważnej kontuzji, najprawdopodobniej wkrótce pożegna się ze stolicą, a klub przy Łazienkowskiej może zapomnieć o wielkich kwotach na swoim koncie.

Obecna umowa skrzydłowego wygasa w czerwcu 2016 roku, a dotychczasowe negocjacje nie wskazują na jej przedłużenie. Piłkarz wydaje się zupełnie niezainteresowany takim rozwiązaniem.

Istnieją poważne przesłanki, że zawodnik porozumiał się już z innym klubem, co naturalnie jest sprzeczne z przepisami. Jakiekolwiek rozmowy i ustalenia mogą mieć miejsce nie wcześniej niż na sześć miesięcy przed zakończeniem umowy.

Mowa o kierunku brytyjskim. Reprezentanta Polski był bliski przeprowadzki do Anglii już latem, ale cała sprawa nagle i podejrzanie upadła. Przynajmniej tak wydawało się do teraz. Możliwe bowiem, że doszło do tajemnej umowy.

Jak podaje "Weszlo.com", przemawiają za tym trzy argumenty. 

Po pierwsze, zawodnik wicemistrzów Polski zamówił ponoć mercedesa SL AMG w wersji wartej milion złotych. Biorąc pod uwagę jego zarobki w Legii, przemawia to za otrzymaniem dużej kasy od zagranicznego klubu.

Po drugie, piłkarz, który ostatnie miesiące spędził w gabinetach lekarskich, a przed kontuzją nie prezentował zbyt dobrej dyspozycji, powinien w takiej sytuacji walczyć o nową umowę, która dałaby mu czas na ponowne pokazanie się skautom europejskich drużyn. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie.

Po trzecie, agenci działający w Wielkiej Brytanii powiedzieli rzekomo, że Żyro został już zaklepany.


FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0077 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.