11 młodzieżowców wyrzuconych z Zorii Ługańsk

3 lata temu
11 młodzieżowców wyrzuconych z Zorii Ługańsk

Jedenastu zawodników Zorii Ługańsk z drużyny do lat 19 zostało wyrzuconych z klubu z powodu ustawiania wyników spotkań.

Ukraiński zespół poinformował już o całym procederze rodzimy związek piłkarski i prowadzi dalej swoje dochodzenie, aby wykryć wszystkie osoby zamieszane w ten proceder.

Władze klubu zdają sobie sprawę, że z powodu przenosin ze wschodniej części swojego kraju ich piłkarze nie dostają tyle pieniędzy ile powinni, ale jednocześnie nie mogą dopuszczać do takich sytuacji, jakie mały miejsce w gronie młodzieżowców. Jeden z zawodników, który ustawiał wyniki spotkań przyznał się, że zarobił blisko dwa tysiące dolarów za "wyreżyserowania" w poprzednim sezonie spotkań przeciwko Metalistowi, Szachtarowi i Czernomorcowi.

Warto również dodać, że przedstawiciele Zorii nie zamierzają ukrywać winnych piłkarzy i podali do publicznej wiadomości nazwiska wyrzuconych zawodników z ekipy do lat 19, którymi są Valentin Velikiy, Ivan Volik, Aleksey Olenchenko, Sergey Romanov, Yegor Skvortsov, Maksim Slyusar, Pavel Smirnov, Aleksandr Soldatenko, Vladislav Fedorenko, Vladislav Filinkov i Denis Shapochka. W tym gronie nie znalazł się Igor Kalinin. 20-latek kierował najprawdopodobniej całym procederem i jest członkiem pierwszego zespołu z Ługańska, do którego dołączył w styczniu tego roku.

Przypominamy również, że Zoria była rywalem Legii Warszawa w ostatniej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy i po szesnastu rozegranych kolejkach w rodzimej lidze zajmuje wysokie trzecie miejsce.ŹRÓDŁO
Zoria Ługańsk
TAGI: Zoria Ługańsk Ukraina
Zobacz również
Nowy napastnik łączony z Legią
2 miesiące temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.