Kolejny Francuz obserwowany przez United

3 lata temu Kolejny Francuz obserwowany przez United
fot. Wikipedia

Skauci Manchesteru United oglądali młodego napastnika PSG podczas spotkania Paryżan z Szachtarem w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Odsonne Édouard ma 17 lat i urodził się w Gujanie Francuskiej. Jest wychowankiem Paris Saint-Germain, ale na razie gra w drużynie młodzieżowej. W aktualnej edycji UEFA Youth League rozegrał 6 spotkań i zdobył 3 gole.

Wysłannicy "Czerwonych Diabłów" obserwowali Édouarda w spotkaniu PSG z Szachtarem Donieck. Francuzi wygrali 5-2, a młody snajper dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W Manchesterze są pod wrażeniem piłkarza i mają zamiar zaoferować mu kontrakt, jeżeli nastolatek odrzuci najnowszą ofertę złożoną przez paryski klub. Byłby to kolejny, po Anthonym Martialu, młodziutki francuski napastnik, który trafiłby na Old Trafford na przestrzeni kilku miesięcy.

United musi się jednak liczyć z konkurencją w walce o podpis Édouarda. Napastnikiem interesuje się bowiem także największy rywali "Czerwonych Diabłów", Liverpool. Ponadto zawodnik może zdecydować się na podpisanie nowej umowy z PSG. Kilka miesięcy temu 17-latek odrzucił propozycję Francuzów, ale w listopadzie twierdził, że negocjacje trwają i nie wykluczał, iż pozostanie w Paryżu.

Édouard 16 stycznia skończy 18 lat. Wówczas będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem. Jeżeli porozumie się z PSG, każdy potencjalny nabywca będzie musiał negocjować jego transfer z Paryżanami, dlatego Anglicy nie mają wiele czasu, by skusić utalentowanego gracza.ŹRÓDŁO
ClubCall
TAGI: Odsonne Édouard Manchester United FC Paris Saint-Germain FC Francja Anglia Liverpool FC
Zobacz również
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.