Sirigu: Jest kilka możliwości

3 lata temu
Sirigu: Jest kilka możliwości
fot. Flickr

Bramkarz Paris Saint-Germain, Salvatore Sirigu, wypowiedział się o swoich planach na przyszłość.

Reprezentant Włoch stracił miejsce w pierwszym składzie paryżan, kiedy do stolicy Francji przybył Kevin Trapp. Trener PSG, Laurent Blanc, preferuje wystawiać Niemca, a Sirigu zagrał jak na razie tylko raz w tym sezonie, w ostatnim meczu Pucharu Ligi Francuskiej. Taka sytuacja sprawia, że Włoch poważnie myśli nad zmianą klubu.

- Brak gry nigdy nie czyni cię szczęśliwym - powiedział bramkarz w wywiadzie dla "La Gazzetta dello Sport".

- Nie wiem, czy istnieje jakaś rywalizacja. Zawsze trenowałem z całych sił, żeby coś zmienić, ale ostateczna decyzja należy do trenera. Nie zgadzam się z jego decyzjami, ale jako profesjonalista akceptuję je.

- Czy odejdę? Kiedy masz opuścić taki klub jak PSG, musisz rozważyć wiele czynników. Transfer jest jedną z opcji, lecz nie wiem, co wydarzy się w styczniu. Mój agent trzyma rękę na pulsie. Nie miałbym nic przeciwko pozostaniu w Paryżu, ale jestem otwarty na wszystkie propozycje. Mogę wrócić do Włoch albo zagrać gdzieś za granicą.

Francuski dziennik L'Equipe informował, że Sirigu odmówił występu w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, by móc występować w niej w barwach nowego klubu. Wszystkiemu zaprzeczył już agent piłkarza, a teraz uczynił to także główny zainteresowany.

- To nieprawda, Blanc także temu zaprzeczył. Zanim napisze się pewne rzeczy, trzeba zweryfikować dokładnie swoje źródła i nie prowokować niepotrzebnych plotek.ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Salvatore Sirigu Paris Saint-Germain FC Francja Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.