Nowa inwestycja Cristiano Ronaldo. Pochłonie 75 milionów!

3 lata temu
Nowa inwestycja Cristiano Ronaldo. Pochłonie 75 milionów!
fot. Transfery.info

Cristiano Ronaldo zamierza otworzyć sieć hoteli.

Portugalski skrzydłowy, który skończył w tym roku 30 lat, zaczyna bardzo poważnie myśleć o swojej przyszłości po zakończeniu kariery piłkarskiej. Sposobem na zapewnienie mu bezpieczeństwa finansowego ma być otwarcie sieci luksusowych hoteli. Obiekty pod nazwą "CR7" powstałyby w czterech miastach - Funchal, Lizbonie, Madrycie i Nowym Jorku.

Otwarcie pierwszego hotelu sygnowanego nazwiskiem gracza Realu Madryt ma odbyć się latem przyszłego roku w Funchal. Następnie zaczną działać oddziały w Lizbonie i Madrycie. Pojawienie się na liście planowanych realizacji Nowego Jorku wywołało falę spekulacji na temat przyszłego kierunku transferowego najlepszego strzelca w historii "Królewskich".

- Moją pracą jest gra w piłkę, ale nie będę tego robił zawsze. Muszę zająć się nowym projektem, do pomocy mam najlepszych ekspertów na całym świecie. Jestem młody, ale czuję się już bardzo spełniony, więc ten projekt wygląda dla mnie bardzo ekscytująco. Mam pewność, że ta inwestycja stanowi jedną z najbezpieczniejszych możliwości, jaką mogę zrealizować, by zapewnić udaną przyszłość zarówno sobie, jak i mojej rodzinie - powiedział Ronaldo.

Inwestycja ma kosztować 30-latka około 75 milionów euro.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Real Madryt CF Portugalia Hiszpania

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/klient.dhosting.pl/transfery/transfery.info/public_html/news.php on line 529
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.