Nowa opcja dla Ibrahimovicia. Sam ją wskazał!

3 lata temu
Nowa opcja dla Ibrahimovicia. Sam ją wskazał!
fot. Wikipedia

Wciąż nie ustają dyskusje nad przyszłością Zlatana Ibrahimovicia, który zresztą sam dostarcza tematów do spekulacji.

Szwed niemalże na pewno opuści Paris Saint-Germain po zakończeniu sezonu, który oznacza także wygaśnięcie jego umowy. Od 1 stycznia będzie mógł natomiast bez żadnych przeszkód negocjować z potencjalnymi pracodawcami, których nie powinno zabraknąć. 34-latek mimo upływu lat dalej zachwyca.

Wielu ludzi, nie tylko kibiców, ale także zawodników, chciałoby zobaczyć napastnika w Premier League, aczkolwiek gwiazdor w jednym z wywiadów podkreślił, że jest za stary na grę w tamtejszej lidze. W dalszym ciągu aktualny wydaje się temat powrotu do Milanu, podobnie jak przeprowadzka do  Major League Soccer.

Teraz pojawia się jeszcze jeden kierunek - Katar.

- Obecna sytuacja jest dla mnie nowością. Mam wygasający kontrakt i nie jestem przystosowany do takich okoliczności. Właściwie zaraz znajdę się w sytuacji, gdzie będę wolnym zawodnikiem, mogącym robić, co chce - oświadczył Ibrahimović w rozmowie z L'Equipe.

- Koncentruję się jednak na PSG. Przez najbliższe sześć miesięcy chcę dać z siebie wszystko, dlatego nie skupiam się na szukaniu nowego klubu - dodał.

- Mam bardzo dobre relacje z prezydentem klubu, Nasserem Al-Khelaifim oraz z ludźmi pochodzącymi z Kataru, ale na tym etapie nie chcę więcej mówić. Określmy to tak, że gra w Katarze jest opcją. W chwili obecnej cieszę się na myśl o każdym meczu, bo doskonale czuję się pod względem fizycznym i psychicznym. Później zobaczymy, co się stanie - zakończył.ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Zlatan Ibrahimović Szwecja Paris Saint-Germain FC Francja Katar
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.