Gerrard: Żałuję, że zmarnowałem czas na oglądanie seriali

4 lata temu
Gerrard: Żałuję, że zmarnowałem czas na oglądanie seriali
fot. Wikipedia

Steven Gerrard wypowiedział się na temat swoich planów na przyszłość.

Ostatniego lata legendarny pomocnik przeniósł się do Los Angeles Galaxy, z którym związał się 18-miesięcznym kontraktem. Pod koniec 2015 roku przyznał jednak, że podróże, z jakimi należy się mierzyć w MLS, są dla niego zaskakująco męczące.

Gerrard stwierdził więc, że najbliższe rozgrywki amerykańskiej ligi, trwające do listopada, będą prawdopodobnie ostatnimi w jego niezwykle udanej karierze, podczas której sięgnął m.in. po zwycięstwo w Lidze Mistrzów, Pucharze UEFA czy FA Cup.

- Nie jestem tego w stu procentach pewien, ale myślę, że aktualny rok będzie ostatnim w moim karierze - powiedział w rozmowie z "The Telegraph"

- Rozmawiałem z Jurgenem Kloppem. Nie złożył mi żadnej oferty, ale zaznaczył, że da mi znać, gdyby klub zechciał mojej ponownej gry w "The Reds". Dobrze mnie powitali, powrót do Liverpoolu zawsze sprawia mi wielką radość, tak było i tym razem.

- Każdy najbliższy pobyt w Anglii zamierzam wykorzystać na rozmowy z różnymi menedżerami i na zdobywanie wykształcenia w kierunku pracy szkoleniowej. Od listopada-grudnia 2016 roku będę dostępny i mam nadzieję, że za mną będzie już 75 procent starań o licencję.

- Nie rozumiem, dlaczego kluby pozbywają się zawodników, którzy mają 100 występów w kadrze i 700 w zespole. Przecież oni mają mnóstwo do zaoferowania. Są też tacy, którzy na to nie pozwalają. Wystarczy spojrzeć na to, co zrobiła Barcelona z Pepem Guardiola czy Manchester United z Ryanem Giggsem.

- Żałuję, że nie zacząłem starań o papiery trenerskie w wieku 21-22 lat. Cały ten czas, jaki marnowałem w hotelach z reprezentacją Anglii, oglądając "Biuro" albo "Rodzinę Soprano", można było tak dobrze wykorzystać.

- Podziwiam Gary'ego Neville'a, że tak szybko udało mu się rozpocząć pracę, szczególnie w tak wielkim klubie. Gary zawsze był jednym z tych, których widziałem w roli menedżera. Uważam, że ten epizod okaże się dla niego wspaniałym doświadczeniem.


ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Steven George Gerrard Los Angeles Galaxy Stany Zjednoczone Anglia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0393 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.