Oficjalnie: Liśkiewicz testowany przez Jagiellonię

3 lata temu Oficjalnie: Liśkiewicz testowany przez Jagiellonię
fot. Jagiellonia

Maciej Liśkiewicz - środkowy obrońca Błękitnych Stargard Szczeciński będzie od poniedziałku sprawdzany pod kątem przydatności do zespołu Jagiellonii Białystok.

23-letni defensor jest wychowankiem Błękitnych, w barwach których w poprzednim sezonie II ligi rozegrał 18 meczów i wraz z zespołem zdołał awansować do półfinału Pucharu Polski. Po świetnych występach w tych rozgrywkach, z których piłkarze Kapuścińskiego odpadli dopiero po zaciętej półfinałowej rywalizacji z Lechem Poznań, o "Wojownikach Pomorza" usłyszał cały kraj, a do klubu zaczęły napływać oferty transferowe. Między innymi za obrońcę mierzącego 195 centymetrów.

Piłkarze Jagiellonii wrócą do treningów w poniedziałek 11 stycznia i wtedy młody obrońca stawi się w Białymstoku. 23-latek będzie miał cały tydzień, aby przekonać do siebie Michała Probierza, który 20 stycznia wraz z zespołem wyleci na zagraniczne zgrupowanie do Turcji. Liśkiewicza prawdopodobnie zobaczymy w sparingach z Wigrami Suwałki i Żaligirisem Wilno , które przesądzą o przyszłości zawodnika.

Jeśli obrońcy Błękitnych uda się przekonać do siebie trenera Jagiellonii, będzie kolejnym zawodnikiem zespołu z niższych polskich lig. Opiekun drużyny ze stolicy Podlasia na łamach sport.pl nie ukrywa, że w niższych ligach również można znaleźć talenty. - W niższych klasach jest bardzo dużo ciekawych piłkarzy. Znalezienie ich naprawdę nie jest trudne - przyznał Probierz. ŹRÓDŁO
Jagiellonia Białystok
TAGI: Jagiellonia Białystok Ekstraklasa Polska Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard Szczeciński Oficjalnie
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.