Agent Verrattiego wskazuje jeden kierunek, odrzuca dwa!

3 lata temu
Agent Verrattiego wskazuje jeden kierunek, odrzuca dwa!
fot. Paris Saint-Germain FC

Agent Marco Verrattiego skomentował spekulacje na temat przyszłości swojego klienta.

Verratti gra w PSG już od ponad trzech lat. Włoski pomocnik wciąż jest młodym zawodnikiem, ale to pewny punkt zespołu. Wiek w połączeniu z umiejętnościami czynią go łakomym kąskiem dla wielu renomowanych klubów, takich jak Manchester United, Barcelona czy Real Madryt.

23-latek przyznał niedawno, że chciałby wrócić do pracy ze swoim rodakiem, Carlo Ancelottim, z którym zetknął się w Paryżu. Trener ten wkrótce obejmie Bayern, co sprawia, że Niemcy zapewne będą faworytem do sprowadzenia Verrattiego. Donato Di Campli, agent piłkarza, zwraca uwagę na jeszcze jeden aspekt, który stawia Bawarczyków na uprzywilejowanej pozycji.

- Granie w Bayernie byłoby dla Marco mniej skomplikowane niż transfer do Realu czy Barcelony.

- Obydwa hiszpańskie kluby mają zbyt wiele powiązań z Katarem, by zaryzykować smutek i rozczarowanie działaczy PSG - tłumaczy Di Campli.

Jednocześnie agent przyznał, iż jego klient najbliższą przyszłość wiąże z paryskim klubem. Umowa Verrattiego wkrótce ma zostać przedłużona.

- Uzgodniliśmy warunki nowego kontraktu. To tylko kwestia przeniesienia wszystkiego na papier. Marco zostanie w Paryżu na długo, co najmniej do 2020 roku.

- To już jego czwarta umowa, odkąd dołączył do Paris Saint-Germain. Po raz kolejny będzie musiał udowodnić na boisku, że zasługuje na swoją pensję - kończy Di Campli.ŹRÓDŁO
Il Corriere dello Sport
TAGI: Marco Verratti Bayern Monachium Real Madryt CF FC Barcelona Paris Saint-Germain FC Włochy Niemcy Hiszpania Francja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.