Borysiuk o krok od Legii!

3 lata temu
Borysiuk o krok od Legii!
fot. Aleksandra Sieczka

Ariel Borysiuk jest bardzo bliski powrotu do Legii. Już w poniedziałek może zjawić się na testach medycznych.

Pierwsza informacja o możliwym transferze pomocnika pojawiła się wczoraj, lecz prezes Bogusław Leśnodorski doniesienia te - za pośrednictwem Twittera - określił bzdurą. Jednak wcześniej postąpił podobnie w przypadku Konrada Handzlika, a ten przeprowadził się na Łazienkowską. 

Po kilkugodzinnej ciszy portal "Weszlo.com" ujawnił, że w sprawie reprezentanta Polski osiągnięto już porozumienie. Jeśli Lechia nie wycofa się z ustaleń, popularny "Wizir" ponownie zagra w koszulce z "eLką" na piersi.

24-latek będzie tym samym kolejnym piłkarzem wracającym do warszawskiej drużyny w tym oknie. W przeciwieństwie do Artura Jędrzejczyka, urodzony w Białej Podlaskiej zawodnik, trafi do wicemistrza kraju na zasadzie transferu definitywnego.

Borysiuk debiutował w Legii w 2007 roku. Mając 16 lat, 8 miesięcy i 21 dni zdobył swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie w meczu przeciwko Odrze Wodzisław Śląski, stając się najmłodszym strzelcem w historii klubu.

11-krotny reprezentant kraju w 2012 odszedł do Kaiserslautern, zasilając budżet Legii aż o 2,2, miliona euro. Nie wiadomo jednak, ile teraz będzie kosztował jego powrót. Całą transakcję pilotował agent piłkarza Mariusz Piekarski, reprezentujący również interesy trenera Stanisława Czerczesowa i wspomnianego Jędrzejczyka.ŹRÓDŁO
Weszlo
TAGI: Ariel Borysiuk Legia Warszawa Polska Lechia Gdańsk
Zobacz również
Mączyński blisko nowego klubu?!
10 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.