Alex Teixeira: Chcę odejść!

4 lata temu
Alex Teixeira: Chcę odejść!
fot. Wikipedia

Alex Teixeira jest zdecydowany na opuszczenie Szachtara.

Brazylijczyk, który zachwyca swoimi statystykami w barwach ukraińskiego zespołu, uchodzi za jedno z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. 26-latek liczy, że po niespełna siedmiu latach spędzonych w Doniecku, w końcu otrzyma szansę gry w silnym europejskim zespole.

Jeszcze do niedawna faworytem w walce o ofensywnego pomocnika wydawała się Chelsea, ale jej szanse osłabły po zwolnieniu Jose Mourinho. Wychowanek Vasco jest ogromnym fanem umiejętności trenerskich Portugalczyka i bardzo chciał trafić pod jego skrzydła. 

W ostatnich dniach swoją ofertę przedstawił z kolei Liverpool, który teraz prowadzi zaawansowane negocjacje z Ukraińcami. Zawodnik liczy, że wszystko zakończy się dla niego pomyślnie, a więc że jeszcze tej zimy przeprowadzi się na Wyspy.

- Chciałbym odejść jeszcze w tym okienku, co zresztą zakomunikowałem władzom Szachtara. One mają bardzo dobrą ofertę i pracuję nad wypracowaniem jak najlepszego porozumienia. Jeśli nie zmienię klubu teraz, na pewno uczynię to latem - oświadczył Teixeira.

- Rozmawiałem już z żoną i dziećmi, jesteśmy gotowi na zmianę otoczenia. Silna europejska liga to mój cel, a nie da się ukryć, że Premier League to najsilniejsza liga na świecie. Przynajmniej w mojej opinii. Chcę w niej zagrać, choć nie zamykam drzwi dla zespołów z innych krajów - dodał.

- To zaszczyt, jeśli interesują się tobą Liverpool i Chelsea. Nikomu nie dałem jeszcze swojego słowa.ŹRÓDŁO
Globo
TAGI: Alex Teixeira Santos Szachtar Donieck Ukraina Chelsea FC Anglia Liverpool FC
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.1315 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.