Oficjalnie: Fenin na testach w Zawiszy

3 lata temu
Oficjalnie: Fenin na testach w Zawiszy

Martin Fenin w najbliższym czasie będzie sprawdzany przez sztab szkoleniowy Zawiszy Bydgoszcz.

Doświadczony napastnik, który w swojej karierze reprezentował barwy taki zespołów jak FK Teplice, Eintracht Frankfurt, Energie Cottbus czy Slavia Praga od wtorku będzie przebywał na testach w ekipie popularnych "Rycerzy Pomorza".

Fenin w przeszłości uchodził za jeden z największych talentów u naszych południowych sąsiadów. Razem z młodzieżową reprezentacją Czech dotarł do finału Mistrzostw Świata do lat 20 w 2007 roku. Dzięki dobrej grze na tym turnieju oraz w klubie szybko dostał się do pierwszej kadry oraz przeniósł się do Niemiec, gdzie w barwach Eintrachtu zaliczył kapitalny debiut w Bundeslidze zdobywając hat-tricka w meczu przeciwko Hercie.

W tym momencie wydawało się, że utalentowany napastnik ma szansę na zrobienie dużej kariery. Niestety jego dalszy rozwój zastopowała depresja, z którą zaczął się zmagać za czasów gry w Energie Cottbus i w efekcie szybko wrócił do ojczyzny, ale i w niej nie udało mu się odbudować na tyle, aby być jedną z czołowych postaci w rodzimej lidze.

Warto również dodać, że od lipca 16-krotny reprezentant Czech broni barw Chemnitzera. W sumie w szeregach niemieckiego trzecioligowca zanotował tylko dwa występy.

Fenin nie jest jednym zawodnikiem, który w najbliższym czasie, będzie testowany przez Zawiszę. Poza nim treningi z ekipą z Bydgoszczy rozpocznie Junior Lima dos Santos, który w ostatnim czasie występował w drugoligowym FC Eindhoven.ŹRÓDŁO
Zawisza Bydgoszcz
TAGI: Oficjalnie Martin Fenin Junior Lima dos Santos Zawisza Bydgoszcz Polska Czechy Holandia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.