Oficjalnie: Czterech zawodników na liście transferowej Jagiellonii

3 lata temu
Oficjalnie: Czterech zawodników na liście transferowej Jagiellonii
fot. Aleksandra Sieczka

Sebastian Madera, Piotr Grzelczak, Alvarinho i Jonatan Straus opuszczą drużynę Jagiellonii Białystok.

Obecny sezon Ekstraklasy powoli dobiega końca. W 37. kolejce Jagiellonia zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce, ale powoli kształtuje się kadra na następne rozgrywki. Po tym jak ogłoszono rozwiązanie umowy z Filipem Modelskim i Matiją Sirokiem oraz odejścia Krzysztofa Barana, Martina Barana i Jana Pawłowskiego, dziś białostocki klub poinformował o kolejnych roszadach.

Sztab szkoleniowy Jagiellonii podjął decyzję o utworzeniu listy transferowej, na której znaleźli się Sebastian Madera, Piotr Grzelczak i Alvarinho. Wymienieni zawodnicy nadal związani są z klubem kontraktami (Madera tylko do końca czerwca, natomiast dwaj pozostali do 30 czerwca 2017 roku), ale otrzymali zielone światło na poszukiwanie nowego miejsca pracy. Drużynę „Żółto-Czerwonych” opuści również Jonatan Straus, który uda się na wypożyczenie. 

Madera w białostockim klubie występuje od lipca 2014 roku. Od tego czasu rozegrał w Ekstraklasie oraz Pucharze Polski 62 spotkania i strzelił jedną bramkę.

Piotr Grzelczak trafił na Podlasie latem ubiegłego roku i w tym sezonie 37 razy reprezentował żółto-czerwone barwy. Były napastnik Lechii Gdańsk sześć razy pokonał bramkarza rywali.

Wraz z nim do zespołu trafił Alvarinho, który częściej niż w pierwszym zespole, grywał w rezerwach Jagiellonii.

Straus w pierwszej drużynie Jagi pojawił się w 2013 roku, w Ekstraklasie debiutował 19 maja 2013 roku i od tego czasu rozegrał w niej 40 spotkań. W obecnym sezonie wystąpił w siedmiu ligowych spotkaniach i zaliczył dwie asysty. ŹRÓDŁO
Jagiellonia Białystok
TAGI: Polska Oficjalnie Sebastian Madera Alvaro Ricardo Faustino Gomes Piotr Grzelczak Jonatan Straus Jagiellonia Białystok
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.