Najciekawsi polscy zawodnicy do wzięcia od zaraz. Są reprezentanci!

2 lata temu Najciekawsi polscy zawodnicy do wzięcia od zaraz. Są reprezentanci!
fot. twitter.com/ @PawelJanczyk

Okienko transferowe już dawno za nami, a oni cały czas są bez klubów. Niebawem powinno się to zmienić. Przynajmniej w niektórych przypadkach.

Paweł Baranowski

25-latek opuścił Podbeskidzie Bielsko-Biała zaraz po tym, jak „Górale” spadli z Ekstraklasy. W sumie rozegrał w poprzednim sezonie 14 spotkań, w których raz trafił do siatki. Ostatnio był testowany przez Górnika Łęczna, ale z tego co wiemy, cały czas nie podpisał umowy z ekipą z Lubelszczyzny.

Paweł Golański


To był dla niego pechowy rok. Târgu Mureș, do którego trafił z Korony Kielce, stało się niewypłacalne i szybko rozwiązał z nim kontrakt. A potem przyszła chyba jeszcze gorsza przygoda w Górniku Zabrze, która zakończyła się spadkiem. „Golo” nie ukrywa, że w tym momencie najmocniej rozważa grę w Azji. W Polsce konkrety ma tylko z klubów pierwszoligowych.

Fabian Hiszpański

22-latek, po którym jeszcze nie tak dawno naprawdę sporo się spodziewano, znalazł się na małym zakręcie. Pierwszą część poprzedniego sezonu spędził głównie w rezerwach Podbeskidzia. Drugą - w jeszcze pierwszoligowej Wiśle Płock. Beniaminek Ekstraklasy nie zdecydował się jednak na wykupienie swojego wychowanka. Na początku sierpnia był sprawdzany w Arce Gdynia.
Bartosz Iwan

Jeszcze całkiem niedawno strzelał gole na najwyższym szczeblu. Poprzedni sezon zakończył z 19 występami w barwach GKS-u Katowice, po których rozwiązał umowę z pierwszoligowcem.

Maciej Iwański


35-latek pożegnał się z Ruchem Chorzów w ostatnim dniu okienka. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. W trwającym sezonie „Pączek” nie rozegrał w Chorzowie ani jednego spotkania, zeszły zakończył z golem i czterema asystami w lidze. Bardzo możliwe, że były legionista trafi do GKS-u Tychy.

Marcin Komorowski


Kolejny eks-legionista. 13-krotny reprezentant Polski jakiś czas temu pożegnał się z Terekiem Grozny, który nie chciał przedłużyć z nim umowy. Przez cztery lata Polak rozegrał w Czeczenii w sumie 84 spotkania. W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o jego powrocie do Warszawy, ale to - lub przenosiny do jakiegokolwiek innego klubu - będą możliwe chyba dopiero wtedy, gdy wróci do pełni sił.Krzysztof Król

Po sezonie w Piaście Gliwice grał w Montreal Impact oraz AÉL Kallonís. W Grecji rozegrał 11 meczów ligowych i po tym jak zimą rozwiązał kontrakt z winy klubu, słuch po nim zaginął. 

Jan Pawłowski

Jego ekstraklasowy bilans sprzed poprzedniego sezonu wyglądał następująco: 47 spotkań i sześć goli. I teraz niestety jest identyczny. Rundę jesienną 23-latek stracił przez fatalną kontuzję kolana. Zimą wrócił do treningów, ale Michał Probierz wolał stawiać na innych i Jagiellonia nie przedłużyła z nim umowy. 

Wojciech Pawłowski 

Mijają kolejne rundy, a on cały czas jest w dołku. Po przygodach w Latinie, Śląsku, i Rozwoju Katowice, 23-latek w końcu rozwiązał swój kontrakt z Udinese. Doszło do tego za porozumieniem stron. Pawłowski z całą pewnością zupełnie inaczej wyobrażał sobie swój pobyt w Italii, ale trzeba zakasać rękawy i udowodnić swoją wartość. Niedawno po raz drugi tego lata nie przekonał do siebie trenerów w Chorzowie. Podobno ma oferty z zagranicy. 
Marek Zieńczuk

15 lipca rozegrał swoje 416. spotkanie w Ekstraklasie. Bardzo możliwe, że ostatnie w karierze. Po tym jak odszedł z Ruchu, w którym spędził pięć i pół roku, zapowiedział, że będzie chciał zająć się trenerką. Nie przyznał jednak wprost, że definitywnie kończy z graniem i dlatego nie zdziwilibyśmy się, gdyby jednak związał się jeszcze na sezon z jakimś klubem.

Oczywiście nie zapominamy, że cały czas bez klubów są reprezentanci naszego kraju, Sebastian Boenisch i Ludovic Obraniak.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Ludovic Obraniak Sebastian Boenisch Jan Pawłowski Wojciech Pawłowski Marek Zieńczuk Maciej Iwański Paweł Baranowski Paweł Golański Fabian Hiszpański Bartosz Iwan
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.