Prijović bohaterem PAOK-u. Co za występ! [WIDEO]

Prijović bohaterem PAOK-u. Co za występ! [WIDEO] fot. Transfery.info
Źródło: Youtube

Aleksandar Prijović nie próżnuje po przenosinach z Legii Warszawa do PAOK-u Saloniki.

Szwajcar serbskiego pochodzenia rozpoczął niedzielne spotkanie greckiej ekstraklasy z Asterasem Tripolis na ławce rezerwowych. Szkoleniowiec Vladimir Ivić wprowadził go na murawę w 69. minucie i 26-latek przesądził o wygranej swojej drużyny.

Dosłownie chwilę po wejściu na boisko „Prijo” strzelił gola na 2:1, notując tym samym swoje pierwsze ligowe trafienie w Grecji. Asteras wyrównał jeszcze za sprawą Michalisa Maniasa, ale piłkarze PAOK-u byli bezlitośni i kilka minut przed końcem strzelili trzeciego gola. Tym razem Prijović zanotował asystę przy trafieniu Pedro Henrique.

Dla byłego zawodnika Legii było to drugie spotkanie ligowe w Grecji. Wcześniej trafił już też do siatki w meczu Pucharu Grecji z Panaitolikosem.

Przypomnijmy, że Prijović zdecydował się opuścić Warszawę w połowie stycznia. PAOK zapłacił za niego 2,2 miliona euro i zagwarantował Legii 15 procent kwoty od następnego transferu. Napastnik związał się z greckim klubem do 30 czerwca 2021 roku

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jego odejście z Realu Madryt doprowadziło Carlo Ancelottiego do łez Jego odejście z Realu Madryt doprowadziło Carlo Ancelottiego do łez Klub z Premier League ma złożyć ofertę za Sebastiana Szymańskiego Klub z Premier League ma złożyć ofertę za Sebastiana Szymańskiego Franciszek Smuda z apelem do Kamila Grosickiego Franciszek Smuda z apelem do Kamila Grosickiego Zinédine Zidane i głośny powrót na ławkę trenerską? Pojawiły się nowe wieści Zinédine Zidane i głośny powrót na ławkę trenerską? Pojawiły się nowe wieści Derby o Ardę Gülera. Głośny transfer wisi w powietrzu Derby o Ardę Gülera. Głośny transfer wisi w powietrzu Zawodnicy Resovii Rzeszów pod ogromną presją. „Przegracie = Wp**rdol macie” [FOTO] Zawodnicy Resovii Rzeszów pod ogromną presją. „Przegracie = Wp**rdol macie” [FOTO] Manchester City wybrał już następcę Pepa Guardioli?! „Pełne przekonanie” Manchester City wybrał już następcę Pepa Guardioli?! „Pełne przekonanie”