Necid wróci do Czech?!

2 lata temu
Necid wróci do Czech?!
fot. PEC Zwolle

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego”, Slavia Praga jest zainteresowana ściągnięciem do siebie Tomáša Necida, który obecnie jest wypożyczony z Bursasporu do Legii Warszawa.

Informację jako pierwszy podał czeski „Sport”, ale rodzimy dziennik potwierdził ją już u samego źródła. - To prawda. Wiemy, że Tomášowi nie idzie w Warszawie, a gdzie miałby się odbudować, jeśli nie u nas. W końcu jest naszym wychowankiem - powiedział „PS” przedstawiciel klubu ze stolicy Czech.


Necid z całą pewnością zupełnie inaczej wyobrażał sobie przygodę w Legii. Do tej pory 27-letni napastnik, który miał być znaczącym wzmocnieniem mistrzów Polski, rozegrał trzy spotkania w Ekstraklasie. Zaliczył w nich asystę. W ostatnim czasie w ogóle nie pojawiał się na murawie z powodu problemów zdrowotnych.

Przed nami oczywiście jeszcze faza finałowa Ekstraklasy, ale nie wydaje się, żeby Legia zdecydowała się na jego definitywne wykupienie z Bursasporu. Slavia, za którą stoi chiński kapitał, ma być tymczasem niezwykle zainteresowana jego powrotem.

Napastnik szkolił się w niej od 1998 roku. 11 lat później zauroczeni jego występami włodarze CSKA Moskwa zapłacili za niego Czechom 4,5 miliona euro. Na Wschodzie Necid radził sobie dobrze, ale w pewnym momencie odniósł poważną kontuzję kolana. Rosjanie wypożyczali go do kilku klubów, w tym m.in. właśnie do Slavii, aż w końcu trafił on do Zwolle. Z Holandii przeniósł się z kolei do Turcji.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Tomáš Necid Czechy Turcja Polska Legia Warszawa Slavia Praga Bursaspor
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.