A-League - mecze za darmo dla polskich kibiców

A-League - mecze za darmo dla polskich kibiców
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: A-League

Transmisje A-League od początku rozpoczynającego się sezonu będą dostępne dla polskich widzów. I to bez żadnych opłat.

W związku z wygaśnięciem praw telewizyjnych, wcześniej należących do stacji Eleven (ta jednak z nich nie korzystała), w Polsce będzie można legalnie w dobrej jakości obejrzeć mecze A-League, czyli profesjonalnej ligi piłkarskiej Australii.

Transmisje będą pojawiały się na kanale YouTube My Football: https://www.youtube.com/user/TheHyundaiALeague.

***

Pierwsza kolejka A-League:

piątek

10:30 Adelaide United - Sydney FC,

sobota

08:00 Western Sydney Wanderers - Central Coast Mariners,
10:30 Melbourne Victory - Melbourne City,

niedziela

07:00 Wellington Phoenix - Western United FC (Filip Kurto),
09:00 Perth Glory - Brisbane Roar.

***

W sezonie 2019/2020 A-League w kadrach drużyn znajdziemy dwóch Polaków. Filip Kurto zameldował się w Melbourne i powinien pełnić rolę pierwszego bramkarza nowego w rozgrywkach klubu - Western United FC, natomiast Radosław Majewski miał być gwiazdą Western Sydney Wanderers, ale niestety odniósł poważną kontuzję. Wedle lokalnych mediów na pewno nie zagra w tym roku, a wielce prawdopodobne, że z głowy ma cały sezon.

W przeszłości w Australii występowali Adrian Mierzejewski (Sydney FC), Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) i Marcin Budziński (Melbourne City).

Mistrzostwa z sezonu 2018/2019 broni Sydney FC.

***

Promo sezonu 2019/2020:

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy