AS: Prezentacja Edena Hazarda zaplanowana na 3 czerwca

AS: Prezentacja Edena Hazarda zaplanowana na 3 czerwca fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: AS

Hiszpańskie media informują, że Real Madryt jest coraz bliżej zakontraktowania Edena Hazarda. Świadczy o tym fakt, że na przyszły tydzień zaplanowano datę jego prezentacji.

Zainteresowanie belgijskim skrzydłowym ze strony „Królewskich” nie jest już żadną tajemnicą. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez Florentino Péreza w rozmowie z Onda Cero (więcej - tutaj). „AS” poszedł jednak o krok dalej i poinformował, że Real Madryt wyznaczył już datę prezentacji 28-latka.

Oficjalne przedstawienie Edena Hazarda w barwach „Los Blancos” ma się odbyć w przyszłym tygodniu, a jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, gracz Chelsea zostanie zaprezentowany kibicom madryckiego klubu w poniedziałek.

To jednak nie jedyna niespodzianka zaplanowana przez 13-krotnych zdobywców Pucharu Europy. Zaraz po oficjalnym przedstawieniu kapitana reprezentacji Belgii podobny los ma czekać Lukę Jovicia, Ferlanda Mendy’ego oraz kupionego z Santosu Rodrygo. W przypadku Serba, jak twierdzi „AS”, wszystko już zostało ustalone. Natomiast negocjacje z Olympique Lyon w sprawie lewego obrońcy rodem z Francji są na zaawansowanym poziomie i obie strony zbliżają się do finalizacji transakcji.

Tym samym, jeśli wierzyć w doniesienia wspomnianego źródła, kolejny tydzień będzie niezwykle radosny dla kibiców trzeciej siły LaLiga.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy