Bohaterskie zachowanie Łukasza Gryciaka. Uratował dwójkę dzieci z pożaru, oddając im swoją maskę z tlenem

Bohaterskie zachowanie Łukasza Gryciaka. Uratował dwójkę dzieci z pożaru, oddając im swoją maskę z tlenem fot. Dąb Dębno
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dąb Dębno

Dąb Dębno poinformował o bohaterskim czynie jednego ze swoich piłkarzy - Łukasza Gryciaka.

Klub rywalizujący na co dzień w zachodniopomorskiej IV lidze (piąty szczebel rozgrywek) przekazał wyjątkową wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

„W takich dniach jak dzisiaj nie można nie wspomnieć o bohaterskim wyczynie wieloletniego piłkarza Dębu - Łukasza Gryciaka, który pełniąc służbę w straży pożarnej uratował dzisiaj dwójkę dzieci z pożaru mieszkania.

Łukasz oddał swoją maskę z tlenem dzieciom, a następnie przetransportował ich z mieszkania na 4- piętrze na dół. Gryciu ratując dzieci podtruł się dymem i trafił do szpitala. Życzymy Tobie dużo zdrowia!

Jesteś wielki” - można przeczytać.

29-letni Gryciak jest obrońcą. Do tej pory występował on w Pomorzaninie Cychry, Chemiku Police, Santosie Sarbinowo oraz Myśli Dargomyśl. Jego obecna drużyna pół roku temu awansowała do IV ligi. Aktualnie Dąb zajmuje czwarte miejsce w jej tabeli.

Więcej na temat: Polska Łukasz Gryciak Dąb Dębno

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa” Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy