„Bzdura za bzdurą i kłamstwo za kłamstwem”. Mateusz Borek zabrał głos na temat sternika Legii Warszawa

2026-02-09 23:06:00; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
„Bzdura za bzdurą i kłamstwo za kłamstwem”. Mateusz Borek zabrał głos na temat sternika Legii Warszawa Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Kanał Sportowy

Mateusz Borek na antenie Kanału Sportowego skomentował ostatni wywiad Dariusza Mioduskiego. Dziennikarz był zaskoczony podejściem działacza.

Legia Warszawa ostatnio zanotowała pierwszy remis w 2026 roku. Piłkarze Marka Papszuna podzielili się punktami na wyjeździe z Arką Gdynia, a zatem wciąż czekają na zwycięstwo.

Seria bez triumfu przedłużyła się do jedenastu. Szansa na przerwanie passy pojawi się w kolejny weekend. Wtedy przyjdzie zagrać z GKS-em Katowice.

Media natomiast wciąż mówią o wywiadzie, którego udzielił niedawno dla beIN Sports właściciel 15-krotnego mistrza Polski Dariusz Mioduski.

W nim sternik wyznał między innymi, że chce, by jego klub walczył o awans do europejskich pucharów. Teraz do sprawy na antenie Kanału Sportowego odniósł się Mateusz Borek.

- Ten wywiad to z krainy futbol fiction. Wygląda to, jakby facet był oderwany od tego, co się dzieje w klubie. Przeczytałem opinię Romka Kołtonia, że w sumie z tej rozmowy się nie ma, co czepiać, bo to wywiad zagraniczny, by reklamować naszą piłkę poza granicami. Że takie tezy przyciągną inwestorów.

- Moim zdaniem to jest bzdura za bzdurą i kłamstwo za kłamstwem. Słyszałem już o Arsenalu, Benfice czy Dinamie Zagrzeb. Mieli funkcjonować jak te drużyny. Słyszę o ciągłości projektu sportowego, a później za kadencji pana Darka u sterów ilu było? Dziewięciu trenerów? O jakiej ciągłości my chcemy rozmawiać - pyta.

Następny mecz Legii Warszawa z GKS-em Katowice 13 lutego o 20:30.